Hledáme nadšence do sociálních sítí

Náš konzultant Tom potřebuje posilu. Hledáme proto dalšího nadšence, který bude žít sociálními sítěmi a svým zápalem pomáhat našim klientům. Chceme markeťáka, který ví, jak vytvořit obsahovou strategii, spravovat kampaně a vyhodnotit úspěšnost reklamy nejen na Facebooku. Hledáme tebe?

Kdo jsme

Za dva roky, kdy působíme v oblasti online marketingu, jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami na výkonnostní online marketing něco znamená. Jsme partnery Google Exportního Akcelerátoru a přednášeli jsme na Google Performance & Branding Summitu 2015. Vše se nám povedlo díky tomu, že neděláme věci průměrně, nenecháváme veškeré aktivity na nějakého brouka Pytlíka, ale vždy máme odborníka na danou problematiku.

Koho hledáme

 • Nadšence do sociálních sítí se zkušenostmi s komunikací jménem značek a znalostí brandingu.
 • Budoucího specialistu, který má zájem a chuť stát se nejlepším v oboru.
 • Kreativce ovládajícího základy práce s grafickými programy.

Co u nás budeš dělat

 • Poznávat obory našich klientů a učit je správně komunikovat na sociálních sítích.
 • Navrhovat propagaciobsahovou strategii značek v nových médiích.
 • Tvořit výkonnostní a brandové kampaně na Facebooku a v prostředí sociálních sítí.

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, znalosti, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Flexibilitu – možnost pracovat, kdy chceš, přijít do kanceláře, kdy chceš.
 • Znáš cíl, víš, jak se k úkolům stavíme, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší je jen na tobě.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

 1. Korektnost – platí, co řekneš, nevymýšlíš si, jednáš s lidmi tak, jak budeš rád, když budou jednat oni s tebou a za žádných okolností bys nelhal kolegům nebo klientům.
 2. Nasazení – chceš, aby tvoje práce byla perfektní a sledovat svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak své dílo zlepšit.
 3. Otevřenost – nedusíš v sobě názor, ale jsi schopný ho citlivě sdělit, pokud s něčím nejsi spokojený, řešíš to a pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po zádech.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám své CV a další informace o sobě na e-mailovou adresu petr.halik@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.


Petr Halík

Vede PROFICIO a jeho hlavní náplní práce je vytváření strategií pro klienty. Se stejným zapálením se snaží pomoci firmám s rozpočty v milionech jako těm s tisícovými. Marketingu se naplno věnuje téměř 10 let.