Práce snů?

Začni v PROFICIU jako specialista na kampaně

Lákají tě PPC, RTB nebo kampaně na sociálních sítích? Chceš rozvíjet zkušenosti, ale nevíš, kde začít? Dáme ti příležitost vyrůst v profíka na výkonnostní marketing.


Na co se můžeš těšit

Nastartuj svoji kariéru

Vzdělávání

Naučíme tě všechno důležité. Nové zkušenosti budeš rovnou získávat v praxi i na konferencích. Každý týden pořádáme interní školení a občas si pozveme i externího specialistu.

Zkušenosti

Nejcennější je získávat praktické dovednosti a nabírat zkušenosti. Proto na tebe budou každý den čekat úkoly, které budeš řešit a díky tomu se profesně posouvat. 

Odborné vedení

Nenecháme tě v tom. Se vším ti pomůžou zkušení kolegové, které budeš mít pořád po ruce. Budeš se učit od odborníků na PPC a display kampaně, ale i SEO, UX, obsah nebo grafiku.

Kdybych se mohl vrátit v čase, tak začnu s online marketingem mnohem dřív.

Co budeš dělat

  • Hodně se učit. Pod křídla si tě vezmou zkušenějších kolegové, kteří ti budou zadávat nejrůznější úkoly. Jako klíčový partner Googlu a jedna z největších agentur máme přednostně přístup k novinkám a můžeme je hned testovat. Budeš nám s tím pomáhat. 
  • Samostatně pracovat. Určitě je potřeba, aby ti nechybělo alespoň základní povědomí o online marketingu a ideálně i PPC kampaních. Všechno ti vysvětlíme a ukážeme, pak to ale bude hodně na tobě. Nebudeš jen sedět na židli a dívat se nám pod ruce. 
  • Rozvíjet se v oblasti, která tě bude bavit nejvíc. Můžeš se stát marketingovým konzultantem se širokým rozhledem, který bude umět strategicky uvažovat a posouvat naše klienty. Anebo zjistíš, že tě baví RTB a chceš se naplno věnovat tomu. Necháme to na tobě. 

Jak to bude probíhat

  • První dny se budeš seznamovat s našimi systémy a týmem. Pod křídla si tě vezmou zkušenějších kolegové, kteří tě budou vést, zadávat praktické úkoly a vysvětlovat. Budeš mít prostor studovat a hned si to i v praxi vyzkoušet. Pomalu se staneš specialistou na Facebook, PPC nebo RTB
  • Postupně u nás vyrosteš a staneš se konzultantem. Začneš mít přesah i do dalších oblastí online marketingu. Budeš pracovat na větších projektech a podílet se na tvorbě strategií a mediálního plánování. Začneš případně i komunikovat s klientem.
  • Pokud to bude oboustranně klapat, staneš se součástí týmu a možná dostaneš k ruce dalšího nováčka. Už budeš pracovat na největších projektech. Budeš mít přístup ke všem novinkám a jako jeden z prvních je možnost hned vyzkoušet.

Něco málo o PROFICIU

Jsme marketingový tým našich klientů – českých i mezinárodních. Pečlivě se staráme o jejich brandový i výkonnostní rozvoj. Při tvorbě strategií vycházíme z několikaletých zkušeností a terabytů dat. Pro každou oblast online marketingu máme specializovaný tým, který se jí věnuje naplno. PROFICIO tým tvoří už přes 70 odborníků na online marketing. Díky tomu dokážeme klientům pomoct se vším od videokampaní a grafiky přes srovnávače zboží, PPCRTB kampaně až po správu sociálních sítí, mailing nebo SEONa skvělých webech spolupracujeme se studiem PORTA, které od roku 2020 vlastníme.

Řadíme se mezi nejrychleji rostoucí agentury v České republice. V prestižním žebříčku Deloitte Technology Fast 50 jsme se umístili na 8. místě ve střední Evropě. Jsme Sklik certifikovaná agentura, patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu a jsme také certifikovanými specialisty na Zboží.cz a Heureka.

Pokud rozšíříš naše brněnské řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Grohe, iDoklad, COMFORGUMOTEXHT dveře nebo třeba Adrop.

Máš zájem? Stačí udělat jen pár kroků

Nejprve tě chceme aspoň trochu poznat

Připrav si svoje CV, motivační dopis a krátké video, ve kterém se nám představíš a shrneš, proč tě láká práce právě u nás.

A co potom?

To všechno pošli na e‑mail a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.