Přejít na obsah

Hledá se Business Development Manager

Je tvoje parketa e-commerce a pohybuješ se v tomto oboru alespoň 2 roky? Nepřestáváš se vzdělávat, sleduješ novinky a znáš lidi z oboru? Pak pro tebe máme skvělou příležitost prezentovat Proficio u nových klientů. 

Pozice

Full-time

Region

Čechy / Remote

V rámci Čech máme kanceláře v Praze a Českých Budějovicích

Adresy kanceláří

Mám zájem

Jaký bude tvůj úkol

 • Navazovat vztahy a hledat příležitosti pro nový byznys. Máme dlouholeté know-how a zkušený tým specialistů. Teď potřebujeme naše velké ambice dostat k dalším zákazníkům.

Digital Ads tým v akci
Digital Ads tým v akci

Co by ti nemělo chybět

 • Máš obchodního ducha. Hledáme zkušeného člověka s velkou sítí kontaktů. Budeš jednat s potenciálními zákazníky a udržovat vztahy s našimi stávajícími klienty. Mezi spokojené klienty patří Direct pojišťovna, Klimatex, Pneuboss, SPP nebo SledovaniTV.
 • Máš aspoň 2 roky praxe v obchodní profesi, ideálně z oblasti online marketingu. Potřebuješ mít široký přehled, protože denně budeš s klienty diskutovat o strategiích, vyhodnocování marketingových investic nebo o vývoji trhu.
 • Máš příjemné vystupování a tah na branku. Budeš mít odpovědnost za plnění obratových cílů a KPIs, které si společně definujeme. Motivaci a cíl ti dáme, ale cestu k jeho splnění si najdeš sám. 
 • Máš analytické myšlení, vyznáš se v číslech, reportech a skvěle rozumíš tabulkovým editorům.

Chci poslat CV

S kým budeš nejvíc spolupracovat

Seznam se s Petrem Němečkem, který u nás působí na pozici Business Development Director pro celou skupinu Proficio. Předtím pracoval 5 let jako obchodní ředitel v Antee. Je aktivní v oblasti obchodu, inovací a digitálního marketingu. 

Chceš vědět víc? Podívej se na Petrův blog, kde najdeš několik rozhovorů a zajímavých článků z jeho praxe. Díky jeho zkušenostem s mentoringem ti může být skvělým šéfem, s nímž se budeš dál kariérně posouvat.

Ať budeš pracovat z našich kanceláří nebo z domova, je pro nás důležité, aby od začátku vše klapalo. Proto pro tebe mám připravený tříměsíční adaptační plán, díky kterému ti zajistíme rychlé začlenění do firmy. Tak se nám ozvi!

Petr Němeček

Petr Němeček

Business Development Director

Týmová práce v Proficiu
Týmová práce v Proficiu

Můžeš pracovat remote nebo využívat i zázemí našich kanceláří v Praze nebo Českých Budějovicích. Schůzky u klientů tě zavedou i do různých míst po Čechách. 

Remote režim nám funguje díky důslednému plánování a online komunikaci a na trackování času máme Clockify. Při práci budeš hodně využívat moderní nástroje jako Pipedrive nebo Bizmachine, ale také Asanu.

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Dobře se bavíme v práci i po práci.
Dobře se bavíme v práci i po práci.

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové case studies nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.