Hledá se Facebook Ads Specialist do Prahy

Jsi seniorní profík, který se v online marketingu pohybuje jako ryba ve vodě? Máš přehled o novinkách ze sítí a Business Manager tě už nedokáže překvapit? Pak do našeho týmu v Praze hledáme právě tebe!

Šikovné lidi potřebujeme na všech pobočkách. Specialisty na Facebook Ads máme v Brně, Ostravě i Českých Budějovicích. Nyní hledáme posilu do Prahy.

Co budeš dělat

 • Řidít kampaně na Facebooku i dalších sociálních sítích. Nebojíš se výzev a rád prozkoumáváš oblasti automatizace nejen v rámci nastavování kampaní, ale i jejich řízení a reportování výsledků. 
 • Rozvíjet interní know-how a posouvat členy týmu k lepším výsledkům. Hledáme někoho, kdo se rád učí novým věcem, testuje novinky a hlavně rád předává své zkušenosti zbytku týmu. 
 • Spolupracovat s accounty a stratégy na klientských prezentacích a media plánech. Návrhy následně dokážeš obhájit u klienta, ale také zazářit v tendru. 
 • Účastnit se prezentací i školení pro klienty a také psát o své práci na náš blog.

Koho potřebujeme

 • Profíka na Facebook reklamu. Ve světě sociálních sítí už se pohybuješ pár let a víš, co zrovna hýbe Instagramem i TikTokem. Víš, komu doporučit promo na LinkedInu nebo Pinterestu a jak přivést nové leady. 
 • Mentora. Máš znalosti a zkušenosti, které chceš předávat týmu, ale také našim klientům. Hledáš nové cesty, jak efektivně řešit problémy a jak využívat nové poznatky v praxi. 
 • Nadšence. Víš, že se ve tvém oboru pořád něco děje, proto tě baví objevovat novinky, testovat je a neustále se vzdělávat. 
 • Spolehlivého parťáka. Dodržuješ deadliny a co řekneš, to platí. Je s tebou radost pracovat.
 • Komunikativního člověka. Budeš prezentovat PROFICIO navenek a předávat know-how jak kolegům, tak lidem v oboru na konferencích.
 • Člověka, co to umí prodat. Dobrá čísla a znalosti někdy nestačí. Potřebujeme je umět ukázat, vysvětlit a nadchnout pro ně. Pokud píšeš blog nebo se jinak prezentuješ, pošli nám ukázku spolu s tvým CV.

Naše úspěchy umíme prodat. Četl jsi na našem blogu třeba případovku o kampani pro boty Rieker? Na další propagaci už můžeš pracovat i ty. ;)

Kdo tě bude podporovat

Seznam se s Leonou – naší Social Media Team Leaderkou! V PROFICIU pracuje už 3 roky. Začínala u nás jako Facebook specialistka. Nyní má v malíku správu kampaní na sociálních sítích pro naše klíčové klienty. Kromě toho se stará o to, aby byli všichni v týmu spokojení a pomáhá jim také profesně a osobnostně růst. A když ji zrovna nenajdete u počítače, potkáte ji pravděpodobně někde na cestách či v přírodě, nebo u PlayStationu střílet padouchy.

Pokud bude naše spolupráce klapat, jak má, může z tebe být team leader v Praze! Vybuduješ si svůj FB tým a ten povedeš k co nejlepším výsledkům.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Adekvátní ohodnocení je samozřejmost.
 • Tým šikovných markeťáků, se kterými se rozhodně nebudeš nudit.
 • Volnost. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Víš ale, že je třeba dodržovat deadliny. 
 • Home office. U nás můžeš pracovat odkudkoliv. Rádi tě ale uvidíme i v kanceláři. 
 • Skvělé teambuildingy a interní vzdělávání. Budeš mít prostor se v marketingu neustále posouvat.

FB tým v akci!

Kdo jsme

Za 9 let působení na poli online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing. Naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích. Tebe potřebujeme v našich pražských kancelářích Na Moráni. 

Patříme mezi 3 % Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly