Skip to main content

Hledá se PPC specialist

Hledáme člověka, který se v PPC systémech už dobře orientuje a dokáže pracovat samostatně. Pokud máš s kampaněmi aspoň roční zkušenost, rádi tě přivítáme v jedné z našich kancelářích, které máme v Brně, Praze, Českých Budějovicích i Ostravě! .

Nejsi v PPCčkách úplný nováček a hledáš další výzvu? Přidej se do našeho PPC týmu, který pracuje na projektech pro známé české a slovenské brandy. U nás se dostaneš k velkým kampaním a vždy máš v zádech kolegy, kteří tě toho hodně naučí. Postupně můžeš také připravovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

 • PPCčkaře s praxí. Ve tvém CV už najdeme nějakou in-house nebo agenturní zkušenost. Jestli dáváš přednost freelancingu, rádi se podíváme na tvoje úspěšné projekty.
 • Nadšence do PPC kampaní. Máš přehled a také praktické zkušenosti se správou kampaní v Google Ads, Skliku nebo Microsoft Advertisingu. 
 • Dokážeš se zorientovat v Google Analytics a rozumíš základním reportům. Umíš se na data podívat komplexně.
 • Specialistu s analytickým myšlením. Dokážeš pracovat s metrikami typu PNO, ROAS nebo CPA a víš, co je marže.
 • Sleduješ nové trendy a nebojíš se je testovat. 
 • Týmového hráče. Jsi spolehlivý, důsledný a proklientský přístup ti nechybí. Rád přemýšlíš, jak kampaně posouvat dále, nepřestáváš se učit.

Za naši práci nás pravidelně oceňuje také Google a díky tomu získáváme přístup k prémiovým službám. Mrkni k nám na blog, jaký je náš nejnovější úspěch.

Kdo bude tvůj šéf

Zařadíš se do velkého kampaňového týmu, který řídí Lucka Mifková. Mezi profíky patří už pět let. Na své nejnovější pozici jako Digital Advertising Director vede všechny kolegy, kteří se v PROFICIU věnují PPC, Facebooku, RTB a zbožovým srovnávačům. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje. 

Co ti můžeme nabídnout

 • Adekvátní mzda, která roste společně s tvými výsledky. Detaily probereme na pohovoru.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků, se kterými se budeš neustále zlepšovat. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline a spolehlivost. Pak už záleží jen na tobě, jestli do kanclu přijdeš v sedm nebo v osm. Určitě ale budeme rádi, když tě budeme vídat alespoň 3x týdně. 
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.
 • Sportu zdar! Ale o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát…

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. Máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě.

V PROFICIU je už přes 150 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu. 

Patříme mezi 3 procenta Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Interni skoleni

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly.