Skip to main content

Hledá se Project Manager

Pozice je vhodná pro organizovaného člověka, který má zkušenosti s online marketingem.

Hledáme šikovného člověka, který se u nás rychle zorientuje a pomůže s řízením klientských projektů. Víš, jak to v marketingu chodí? Potykáš si s Asanou? Dokážeš koordinovat projekt od začátku až do konce? Pokud je tohle jen zlomek tvých předností, už ti zahříváme židli. 

Co budeš dělat

Tvým denním chlebem se stane plánování, zadávání práce, její realizace a koordinace lidí i aktivit. Komunikovat budeš jak v rámci našeho týmu, tak napřímo s klienty. Budeš pomáhat našim accountům v řízení projektů, proto na tebe musí být spoleh. Málo toho není, ale když ti to půjde, budeme tě na rukou nosit. Troufáš si? 

Koho potřebujeme

 • Organizačního guru. Ve všem musí být pořádek. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem. Deadliny plníš s předstihem.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby ke klientovi dorazil perfektní výstup. Uvědomuješ si zodpovědnost, která přichází s tím, že budeš pomáhat s hladkým průběhem projektů.
 • Systematického člověka. Nástroje na projektové řízení (u nás používáme Asanu) jsou tvým nejlepším přítelem. Google Sheets a Excel budou tvým denním chlebem.
 • Empatického člena týmu. Někdy je potřeba nás trochu popohnat a ne vždy posloucháme. Trpělivost musí být tvoje druhé jméno.
 • Bezchybného kolegu. Bez překlepů, hrubek a příjemně. Tak chceme, aby vypadala tvoje komunikace.
 • Nadšence do online marketingu. Nemusíš detailně rozumět jednotlivým systémům, ale v Google Analytics si dohledáš základní metriky, které potřebuješ pro vyhodnocení výsledků. Také alespoň tušíš, co je to Google Ads, Sklik nebo Business Manager.

Kdo bude tvůj šéf

Ostřílený Key account Tomáš. Má u nás na starosti větší spolupráce a specializuje se především na B2B segment. Kromě marketingu ho můžeš potkat někde u vody nebo třeba na kole. Je to s ním prostě jízda! Rád se s tebou podělí o své know-how a pomůže v řízení přidělených projektů. 

Co ti nabídneme

 • Svobodu, (nadupané) know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.
 • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě. Nabízíme ti možnost práce na pobočkách v Brně, Praze nebo Ostravě.
 • Full time. Pokud ale teprve studuješ a potřebuješ nějakou dobu pracovat třeba na part time, rádi na tebe s plným úvazkem počkáme.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.
 • Tým, s kterým se budeš neustále zlepšovat. A s kterým se taky často zasměješ.
 • PŘI práci legraci. Nečekáme na padla. Umíme si to užít i v kanclu. Každý měsíc jeden tým připravuje pro ostatní snídani. A jednou měsíčně nám přivezou ze Soulu skvělý oběd! 
 • Sportu zdar! Pokud miluješ pohyb, dvakrát týdně si můžeš zajógovat na lekci od Yoga Garden Brno přímo v PROFICIO kanclu. A o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát.
 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je adekvátní ohodnocení.

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 150 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě.

Jsme Sklik certifikovaná agentura, patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu a nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě podle žebříčku Deloitte Technology Fast. Pokud rozšíříš naše řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Sanitino, SportObchod, COMFOR, Ytong, HT dveře, Adrop nebo Zetor a Sika.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly