Hledá se projektový manažer

Pozice je vhodná pro organizovaného člověka, který má zkušenosti s online marketingem.

Hledáme šikovného člověka, který se u nás rychle zorientuje a pomůže s řízením klientských projektů. Víš, jak to v marketingu chodí? Potykáš si s Asanou? Dokážeš koordinovat projekt od začátku až do konce? Pokud je tohle jen zlomek tvých předností, už ti zahříváme židli. 

Co budeš dělat

Tvým denním chlebem se stane plánování, zadávání práce, její realizace a koordinace lidí i aktivit. Komunikovat budeš jak v rámci našeho týmu, tak napřímo s klienty. Budeš pomáhat našim accountům v řízení projektů, proto na tebe musí být spoleh. Málo toho není, ale když ti to půjde, budeme tě na rukou nosit. Troufáš si? 

Koho potřebujeme

 • Organizačního guru. Ve všem musí být pořádek. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem. Deadliny plníš s předstihem.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby ke klientovi dorazil perfektní výstup. Uvědomuješ si zodpovědnost, která přichází s tím, že budeš pomáhat s hladkým průběhem projektů.
 • Systematického člověka. Nástroje na projektové řízení (u nás používáme Asanu) jsou tvým nejlepším přítelem. Google Sheets a Excel budou tvým denním chlebem.
 • Empatického člena týmu. Někdy je potřeba nás trochu popohnat a ne vždy posloucháme. Trpělivost musí být tvoje druhé jméno.
 • Bezchybného kolegu. Bez překlepů, hrubek a příjemně. Tak chceme, aby vypadala tvoje komunikace.
 • Nadšence do online marketingu. Nemusíš detailně rozumět jednotlivým systémům, ale v Google Analytics si dohledáš základní metriky, které potřebuješ pro vyhodnocení výsledků. Také alespoň tušíš, co je to Google Ads, Sklik nebo Business Manager.

Kdo bude tvůj šéf

Ostřílený Key account Tomáš. Má u nás na starosti větší spolupráce a specializuje se především na B2B segment. Kromě marketingu ho můžeš potkat někde u vody nebo třeba na kole. Je to s ním prostě jízda! Rád se s tebou podělí o své know-how a pomůže v řízení přidělených projektů. 

Co ti nabídneme

 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní ohodnocení.
 • Zázemí marketingové agen­tu­ry v centru Brna. Pěšky 10 minut, šalinou 2 minuty a jsi na hlavním nádraží. Najdeš tu skvělé kafe, ovoce, pejsky, playstation nebo třeba stolní fotbálek.
 • Home office u nás není žádný problém, když všechno šlape, jak má. Pokud ale bude třeba, nemáš problém být v kanceláři. 
 • Leg­endární team­build­ingyprůběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích.

Jsme Sklik certifikovaná agentura, patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu a nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě podle žebříčku Deloitte Technology Fast. Pokud rozšíříš naše řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Sanitino, SportObchod, COMFOR, Ytong, HT dveře, Adrop nebo Zetor a Sika.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám, proč bychom měli vybrat zrovna tebe, a spolu s CV pošli e‑mail na adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P.S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly