Hledá se projektový manažer/​ka

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme v našem týmu. 

Hledáme šikovného člověka, který se u nás rychle zorientuje a pomůže s řízením klientských projektů. Víš, jak to v marketingu chodí? Potykáš si s Asanou? Dokážeš koordinovat projekt od začátku až do konce? Pokud je tohle jen zlomek tvých předností, už ti zahříváme židli. 

Co budeš dělat

Tvým denním chlebem se stane plánování, zadávání práce, hlídání realizace a koordinace lidí i aktivit napříč celým týmem. Budeš pomáhat našim accountům v řízení projektů, proto na tebe musí být spoleh. Málo toho není, ale když ti to půjde, budeme tě na rukou nosit. Troufáš si? 

Koho potřebujeme

 • Organizačního guru. Ve všem musí být pořádek. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem. Deadliny plníš s předstihem.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby ke klientovi dorazil perfektní výstup. Uvědomuješ si zodpovědnost, která přichází s tím, že budeš pomáhat s hladkým průběhem projektů.
 • Systematického člověka. Nástroje na projektové řízení (u nás používáme Asanu) jsou tvým nejlepším přítelem. Google Sheets a Excel budou tvým denním chlebem.
 • Empatického člena týmu. Někdy je potřeba nás trochu popohnat a ne vždy posloucháme. Trpělivost musí být tvoje druhé jméno.
 • Bezchybného kolegu. Bez překlepů, hrubek a příjemně. Tak chceme, aby vypadala tvoje komunikace.
 • Nadšence do online marketingu. Nemusíš být specialista, ale denně na tebe budeme touhle řečí mluvit. Bude skvělé, když nám budeš rozumět.

Kdo bude tvůj šéf

Seznam se s Luckou Burianovou – zkušenou accountkou, která má tolik energie, že kromě vedení těch největších projektů v PROFICIU zvládá i trénovat na triatlon, starat se o Daisy, vyrážet uprostřed noci na Lysou horu a… To bychom tu byli ještě dlouho. :)

https://www.instagram.com/p/CQYqDyYrQqJ/

Co ti nabídneme

 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní ohodnocení.
 • Home office u nás není žádný problém, když všechno šlape, jak má. Pokud ale bude třeba, nemáš problém být v kanceláři. 
 • Leg­endární team­build­ingyprůběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing, naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích

Jsme Sklik certifikovaná agentura, patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu a nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě podle žebříčku Deloitte Technology Fast. Pokud rozšíříš naše řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Direct pojišťovna, Sanitino, SportObchod, COMFOR, Ytong, HT dveře nebo třeba Adrop.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám proč bychom měli vybrat zrovna tebe a spolu s CV to všechno pošli na e‑mail eva.necasova@proficio.cz. Možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. ;)

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly.