Hledá se SEO konzultant junior

Pozice je vhodná pro juniory.

Náš SEO tým se rozrůstá! Chceš se stát jeho součástí? Přečti si víc o tom, koho potřebujeme. Hledáme juniorskou posilu, která už alespoň trochu ví, co je to SEO a chce se v tomhle oboru stát se profíkem.

Co budeš dělat

 • Hodně se učit. Začneš v oblasti linkbuildingu a postupně se přesuneš k analýzám klíčových slov a dalším oblastem SEO. Ze začátku budeš dostávat ke zpracování drobnější úkony, ale postupně se posuneš k samostatné práci na vlastních klientech. Bude záležet jen na tobě, jak rychle to bude.

 • Rovnou do praxe. Nebudeš nám jen koukat pod ruce. Pod vedením seniorního konzultanta budeš plnit dílčí úkoly na SEO rozvoji klientů. Zatím na částečný úvazek a když ti to půjde, počítáme s tebou i na full time.

  • Pomůžeš nám hledat a oslovovat zajímavé a kvalitní weby a domlouvat umístění odkazů směřující na weby našich klientů.

  • Budeš dávat pozor, kde a jak se mluví o našich klientech, jednotlivých tématech i konkurenci. Zasvětíme tě do monitoringu zmínek a naučíme tě pracovat s nejrůznějšími nástroji. 

  • Naučíme tě, jak se starat o firemní zápisy.

  • A když ti to všechno půjde hezky od ruky, postupně se s kolegy pustíš do práce na úpravách webu z pohledu SEO u menších klientů.

Koho potřebujeme

 • Spolehlivého týmového hráče. Na čemkoliv se domluvíme, musí platit. Nesmí se stát, že hodinu před deadlinem napíšeš Sorry jako.

 • Být ty dobrý češtin? Bez toho to totiž nepůjde! Potřebujeme vědět, že máš češtinu v malíku – píšeš bez chyb a slovo stylistika si nemusíš hledat ve slovníku. 

 • Aktivního kolegu/​kolegyni. Nejhorší je, když na nějaký problém přijdeme pozdě. Chceš něco změnit? Nestíháš? Něco se nedaří? Hlavně nám o tom musíš dát včas vědět. Čekáme aktivní zapojení do komunikace v celém týmu. 

 • Milovníka SEO. Nějaké základní povědomí o SEO budeš potřebovat už k pohovoru. Chceme taky vidět, že se aktivně vzděláváš a nečekáš jen, že ti všechny vědomosti naservírujeme až pod nos.

Kdo bude tvůj šéf

Naše SEO specialisty vede Michal. Kromě rozvoje týmu také pečuje o největší klienty PROFICIA. Z jeho životopisu vyčteš přes 10 let zkušeností s přípravou analýz, podkladů a realizací všech kroků, které vedou ke komplexnímu růstu webů z pohledu SEO.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je mzda, která se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.

 • Know-how. Nezůstaneš jen u teorie, ale naučíš se, jak to v SEO chodí. Znalosti dokážeš rovnou zúročit v práci na konkrétním případu.

 • Volnost. Hlavní je deadline a spolehlivost. Jestli přijdeš do kanclu v osm nebo v devět, to už je nám jedno. Když budeš potřebovat na úřad nebo k doktorovi (ne ale každý den), tak to není problém. Pokud to má fungovat a chceš se posouvat, určitě bude potřeba s námi být v kontaktu – online a pak i v kanclu. 

 • Zázemí digitální agentury v centru Brna. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo třeba analytiky.

 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Interní i externí školení (profíky z oboru si zveme přímo k nám), konference a workshopy máme rádi.

Kdo jsme

Za více než 7 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 70 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 

 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.

 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.

 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám proč bychom měli vybrat zrovna tebe a spolu s CV pošli e‑mail na adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly