Hledá se SEO konzultant junior

Pozice je vhodná pro juniory.

Náš SEO tým se rozrůstá! Chceš se stát jeho součástí? Přečti si víc o tom, koho potřebujeme. Hledáme juniorskou posilu, která už ví, co je to SEO, chce se v tomhle oboru rozvíjet a stát se profíkem.

Co budeš dělat

 • Hodně se učit. Začneš dílčími úkoly pod vedením zkušenějších kolegů, ale postupně se seznámíš s oborem a posuneš se k samostatné práci na vlastních klientech. Po čase tak budeš mít na starost komplexnější úkoly, jako je analýza klíčových slov a další oblasti SEO. Bude záležet jen na tobě, jak rychle to bude.

 • Rovnou do praxe. Nebudeš nám jen koukat pod ruce. Pod vedením seniorního konzultanta budeš pracovat na SEO rozvoji klientů. Zatím na částečný úvazek (minimálně 60 hodin měsíčně) a když ti to půjde, po vzájemné dohodě ti nabídneme růst úvazku podle potřeby.

  • Pomůžeš nám hledat a oslovovat zajímavé a kvalitní weby a domlouvat umístění odkazů směřující na weby našich klientů.

  • Budeš dávat pozor, kde a jak se mluví o našich klientech, jednotlivých tématech i konkurenci. Zasvětíme tě do monitoringu zmínek a naučíme tě pracovat s nejrůznějšími nástroji.

Koho potřebujeme

 • Spolehlivého týmového hráče. Na čemkoliv se domluvíme, musí platit. Nesmí se stát, že hodinu před deadlinem napíšeš Sorry jako.

 • Aktivního kolegu/​kolegyni. Nejhorší je, když na nějaký problém přijdeme pozdě. Chceš něco změnit? Nestíháš? Něco se nedaří? Hlavně nám o tom musíš dát včas vědět. Čekáme aktivní zapojení do komunikace v celém týmu. Zároveň bychom se s tebou rádi potkávali alespoň třikrát do týdne v našich (nových a pěkných) kancelářích v Brně. Abychom tě toho mohli co nejvíc naučit.

 • Milovníka SEO. Nějaké základní povědomí o SEO budeš potřebovat už k pohovoru. Chceme taky vidět, že se aktivně vzděláváš a nečekáš jen, že ti všechny vědomosti naservírujeme až pod nos.
 • Jedničkáře. No, netřeba to brát doslova. Ale pokud ti ve škole dávali z diktátu pětky a nic se na tom nezměnilo, tak si neplácneme. Bezchybná čeština je základ. A pokud ovládáš i nějaký další jazyk – body pro tebe!

Kdo bude tvůj šéf

Naše SEO specialisty vede Michal. Kromě rozvoje týmu také pečuje o největší klienty PROFICIA. Z jeho životopisu vyčteš přes 10 let zkušeností s přípravou analýz, podkladů a realizací všech kroků, které vedou ke komplexnímu růstu webů z pohledu SEO.

Proč je SEO tým dobrý nápad?

Tady jsou důvody:

1) Nudu nezažiješ. Ani v kanclu, ani na obědě, ani na teambuildingu. Kristýnčin smích tě nakazí úplně pokaždé.

2) Nezastavíš svůj růst. Ve výšce už jsi možná na maximu, ve znalostech se ale budete společně v týmu pořád posouvat. Tvůj budoucí šéf Michal ti poradí s čímkoliv budeš potřebovat.

PPC je známost na jednu noc. SEO je budování dlouhodobého vztahu.

3) O další hluboké citáty tě Martin určitě rád obohatí. A možná ti ukuchtí něco dobrého.

4) Candy od Kačky tě bude zásobovat dávkou roztomilosti pokaždé, když to budeš potřebovat.

5) Držíme ti místo v nových kancelářích v Brně. (Jsou fakt boží!) Na tvé židli budeš sedět jako první.

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, (nadupané) know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.

 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.

 • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě. Nabízíme ti možnost práce na pobočkách v Brně, Praze nebo Ostravě.

 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.

 • Tým, s kterým se budeš neustále zlepšovat. A s kterým se taky často zasměješ.

 • PŘI práci legraci. Nečekáme na padla. Umíme si to užít i v kanclu. Každý měsíc jeden tým připravuje pro ostatní snídani. A jednou měsíčně nám přivezou ze Soulu skvělý oběd! 

 • Sportu zdar! Pokud miluješ pohyb, dvakrát týdně si můžeš zajógovat na lekci od Yoga Garden Brno přímo v PROFICIO kanclu. A o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát.

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je adekvátní ohodnocení.

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také UX a webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

V PROFICIU je už přes 100 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu. 

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým. V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost. Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup. Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus. Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly