Skip to main content

Hledá se Social Ads specialist

Tentokrát potřebujeme doplnit náš tým v Českých Budějovicích. Klienti přibývají, a proto hledáme seniorního specialistu, kterému kromě kampaní postupně předáme také vedení zdejšího Social Media Ads oddělení

Pozice

Full-time

Město

České Budějovice / Remote

Máme kanceláře v Brně, Praze, Ostravě, Plzni i Českých Budějovicích

Adresy kanceláří

Mám zájem

Pokud cítíš, že chceš dělat víc než klientskou práci, může to pro tebe být skvělá pozice. Dostaneš zodpovědnost za českobudějovický tým a svou energii budeš dělit mezi naše klienty a vedení kolegů. Žádné obavy, vždy budeš mít na koho se obrátit.

Jaké budou tvé hlavní úkoly

Jak už jsme naznačili, práce to rozhodně nebude jednotvárná. Vybrali jsme to nejpodstatnější, čemu se budeš věnovat:

 • Řídit kampaně na Facebooku i dalších sociálních sítích. Nebojíš se výzev a rád prozkoumáváš oblasti automatizace nejen v rámci nastavování kampaní, ale i jejich řízení a reportování výsledků. 
 • Rozvíjet interní know-how a posouvat členy týmu k lepším výsledkům. Hledáme někoho, kdo se rád učí novým věcem, testuje novinky a hlavně rád předává své zkušenosti zbytku týmu. 
 • Spolupracovat s Client Success Managery a stratégy na klientských prezentacích a media plánech. Návrhy následně dokážeš obhájit u klienta, ale také zazářit v tendru. 
 • Účastnit se prezentací i školení pro klienty a také psát o své práci na náš blog.
 • Team Leader to be! Pokud bude naše spolupráce klapat, dáme ti prostor řídit a rozvíjet českobudějovický FB tým. Kolegy pak povedeš k co nejlepším výsledkům.
Digital Ads tým v akci
Digital Ads tým v akci

Co by ti nemělo chybět

 • Jsi profík nejen na Facebook Ads. Ve světě sociálních sítí už se pohybuješ aspoň 3 roky a víš, co zrovna hýbe Instagramem i TikTokem. Víš, komu doporučit promo na LinkedInu nebo Pinterestu a jak přivést nové leady.
 • Prošly ti pod rukama i nějaké PPC kampaně? Není to nutnost, ale základní orientaci v Google Ads a Skliku bychom určitě ocenili.
 • Umíš zaujmout i nadchnout. Máš znalosti a zkušenosti, které chceš předávat týmu, ale také našim klientům. Hledáš nové cesty, jak efektivně řešit problémy a jak využívat nové poznatky v praxi. 
 • Máš chuť zkoušet nevyzkoušené. Víš, že se ve tvém oboru pořád něco děje, proto tě baví objevovat novinky, testovat je a neustále se vzdělávat. 
 • Je na tebe spolehnutí. Dodržuješ deadliny a co řekneš, to platí. Je s tebou radost pracovat.
 • Umíš dobře komunikovat. Budeš prezentovat Proficio navenek a předávat know-how jak kolegům, tak lidem v oboru na konferencích.
 • Dokážeš zužitkovat svoje znalosti. Dobrá čísla a znalosti někdy nestačí. Potřebujeme je umět ukázat, vysvětlit a nadchnout pro ně. Pokud píšeš blog nebo se jinak prezentuješ, pošli nám ukázku spolu s tvým CV.

Naše úspěchy umíme prodat. Na blogu najdeš třeba případovku o kampani pro boty Rieker? Na další propagaci už můžeš pracovat i ty. ;)

Přečíst článek

S kým budeš pracovat

Jako Facebook Specialist se zařadíš do velkého kampaňového týmu, který napříč republikou řídí Lucka Mifková. V Proficiu pracuje už pět let. Na své nejnovější pozici Digital Advertising Director vede všechny kolegy, kteří se v Proficiu věnují PPC, Facebooku, RTB a zbožovým srovnávačům. 

Týmová práce v Proficiu
Týmová práce v Proficiu

V našem kampaňovém týmu je nás už přes 30 a spolupracujeme v jedné velké symbióze. Pokud chceš růst mezi lidmi, kteří své práci doopravdy rozumí, neváhej a napiš.

Lucie Mifková

Lucie Mifková

Digital Advertising Director

Například v Brně už nového FB Team Leadera máme. Seznam se s Ondrou. A pokud jsme tě zaujali, tak neváhej a ozvi se.

Chci poslat CV

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 9 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové case studies nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Pošli CV na e‑mail eva.necasova@proficio.cz a přidej ukázky svých projektů. Určitě se o nich budeme bavit osobně.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

eva.necasova@proficio.cz