Hledá se zkušený Facebook Ads Specialist

Jsi seniorní profík, který se v online marketingu pohybuje jako ryba ve vodě? Máš přehled o novinkách ze sítí a Business Manager tě už nedokáže překvapit? Pak do našeho týmu hledáme právě tebe!

Šikovné lidi potřebujeme na všech pobočkách. Specialisty na Facebook Ads máme v Praze, Brně, Ostravě i Českých Budějovicích. 

Co budeš dělat

 • Řidít kampaně na Facebooku i dalších sociálních sítích. Nebojíš se výzev a rád prozkoumáváš oblasti automatizace nejen v rámci nastavování kampaní, ale i jejich řízení a reportování výsledků. 
 • Rozvíjet interní know-how a posouvat členy týmu k lepším výsledkům. Hledáme někoho, kdo se rád učí novým věcem, testuje novinky a hlavně rád předává své zkušenosti zbytku týmu. 
 • Spolupracovat s accounty a stratégy na klientských prezentacích a media plánech. Návrhy následně dokážeš obhájit u klienta, ale také zazářit v tendru. 
 • Účastnit se prezentací i školení pro klienty a také psát o své práci na náš blog.
 • Team leader to be! Pokud bude naše spolupráce klapat, dáme ti prostor vybudovat si svůj FB tým. Kolegy pak povedeš k co nejlepším výsledkům.

Digital advertising tym

Koho potřebujeme

 • Profíka na Facebook reklamu. Ve světě sociálních sítí už se pohybuješ pár let a víš, co zrovna hýbe Instagramem i TikTokem. Víš, komu doporučit promo na LinkedInu nebo Pinterestu a jak přivést nové leady. 
 • Mentora. Máš znalosti a zkušenosti, které chceš předávat týmu, ale také našim klientům. Hledáš nové cesty, jak efektivně řešit problémy a jak využívat nové poznatky v praxi. 
 • Nadšence. Víš, že se ve tvém oboru pořád něco děje, proto tě baví objevovat novinky, testovat je a neustále se vzdělávat. 
 • Spolehlivého parťáka. Dodržuješ deadliny a co řekneš, to platí. Je s tebou radost pracovat.
 • Komunikativního člověka. Budeš prezentovat PROFICIO navenek a předávat know-how jak kolegům, tak lidem v oboru na konferencích.
 • Člověka, co to umí prodat. Dobrá čísla a znalosti někdy nestačí. Potřebujeme je umět ukázat, vysvětlit a nadchnout pro ně. Pokud píšeš blog nebo se jinak prezentuješ, pošli nám ukázku spolu s tvým CV.

Naše úspěchy umíme prodat. Četl jsi na našem blogu třeba případovku o kampani pro boty Rieker? Na další propagaci už můžeš pracovat i ty. ;)

Kdo tě bude podporovat

Zařadíš se do velkého kampaňového týmu, který řídí Lucka Mifková. Mezi profíky patří už pět let. Na své nejnovější pozici jako Digital Advertising Director vede všechny kolegy, kteří se v PROFICIU věnují PPC, Facebooku, RTB a zbožovým srovnávačům. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Adekvátní ohodnocení je samozřejmost.
 • Tým šikovných markeťáků, se kterými se rozhodně nebudeš nudit.
 • Volnost. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Víš ale, že je třeba dodržovat deadliny. 
 • Home office. U nás můžeš pracovat odkudkoliv. Rádi tě ale uvidíme i v kanceláři. 
 • Skvělé teambuildingy a interní vzdělávání. Budeš mít prostor se v marketingu neustále posouvat.

Kdo jsme

Za 9 let působení na poli online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 130 odborníků na online marketing. Naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích. 

Patříme mezi 3 % Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

PROFICIO v akci

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly