Hledáme Account Directora

Pozice je vhodná pro profíky. V oboru o tobě řeknou, že jsi senior. Rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Všechny marketingové projekty potřebují strategické směřování. Každý account se občas potřebuje poradit s někým zkušenějším. A to budeš právě ty. Hledáme seniorního markeťáka, který nám pomůže s řízením klíčových klientských projektů. Potykáš si s Asanou? Dokážeš koordinovat projekt od začátku až do konce? Pokud je tohle jen zlomek tvých předností, už ti zahříváme židli. 

Co budeš dělat

Ať už je to realizace marketingové kampaně, natáčení videa na sociální sítě nebo rozjetí spolupráce s novým klientem, znáš potřebné kroky a dokážeš případně jednotlivým accountům pomoct s hladkým průběhem projektu

Tvým denním chlebem bude analýza různorodých oblastí podnikání našich klientů. Musíš umět poznat hlavní faktory ovlivňující zisk a hledat kauzality s marketingovými aktivitami

Dostaneš na starost strategické plánování a řízení projektů tak, aby dosahovaly nastavených cílů. Ty umíš relevantně a na základě zkušeností zhodnotit. 

Víš, že stejně důležité jako analýza a strategie je dotažení všech aktivit do konce. A že to všechno bude fungovat jen při dobré komunikaci, spolehlivosti a vzájemné důvěře.

Koho potřebujeme

 • Rozeného projekťáka. V projektech musí být pořádek. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem. Deadliny plníš s předstihem.
 • Analytika. Musíš zvládat sledovat vývoj KPI a plnění nastavených cílů v Google Analytics. 
 • Přirozeného lídra. Ty neseš zodpovědnost za celý projekt a jeho výsledek. Lidé v týmu ti věří, nemáš problém obhájit svůj názor před kolegy nebo u klienta.
 • Profíka. Máš slušné portfolio realizovaných projektů a kupu referencí, které potvrdí tvoji spolehlivost. To je pro nás priorita.
 • Diplomata. Tvoje perfektní komunikační a prezentační schopnosti se projeví už v oslovovacím dopise. Když na to přijde, klidně ho napíšeš i v angličtině. 
 • Mentora. Zvládneš motivovat svoje kolegy, nadchnout je pro práci a dostat z nich maximum? To přesně od tebe potřebujeme.
 • Vizionáře. Nespokojíš se jen tak s něčím a i malý nápad dovedeš s ostatními přetvořit v něco nepřehlédnutelného. A efektivního.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby ke klientovi dorazil perfektní výstup. 
 • Věčného studenta. Trénuješ logiku a denně se učíš něco nového. Nasloucháš svým kolegům a snažíš se neustále zlepšovat. 

Kdo bude tvůj šéf

Petr je náš boss – prostě CEO – a bude i tím tvým. Před založením PROFICIA sbíral 7 let zkušenosti v silně výkonnostním prostředí e‑commerce a generování leadů. Nabyté know-how teď zúročuje jako stratég u našich hlavních klientů. Pokud nesedí za notebookem v kanceláři, věnuje se rodině a obráží s ní svět.

Co ti nabídneme

 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní mzda.
 • CEO, který ti bude naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Leg­endární team­build­ingyprůběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Full time, pokud nám to bude dobře, oboustranně fungovat.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Velux, Ytong, Sanitino, SportObchod, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám proč bychom měli vybrat zrovna tebe a spolu s CV pošli mail na adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

https://www.instagram.com/p/B9HT747H2xG/?utm_source=ig_web_copy_link

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly