Hledáme account manažer/​​ka

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Jako pytel blech. Takové jsou projekty, když jim chybí pevná ruka accounta. A to my bychom neradi. Proto rozšiřujeme řady a hledáme člověka, který se u nás rychle zorientuje a pomůže s řízením klientských projektů. Víš jak to v marketingu chodí? Potykáš si s Asanou? Dokážeš koordinovat projekt od začátku až do konce? Pokud je tohle jen zlomek tvých předností, už ti zahříváme židli. 

Co budeš dělat

Ať už je to realizace marketingové kampaně, natáčení videa na sociální sítě nebo rozjetí spolupráce s novým klientem, znáš jednotlivé kroky a postaráš se o hladký průběh projektu. Tvým denním chlebem se stane plánování, zadávání práce, hlídání realizace a koordinace lidí i aktivit napříč celým týmem. Málo toho není. Přesto k tomu přihodíme ještě komunikaci s klienty, kteří tě budou znát jménem a budou vědět, že je na tebe spoleh. Troufáš si? 

Koho potřebujeme

 • Projekťáka. Ve všem musí být pořádek. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem. Deadliny plníš s předstihem.
 • Přirozeného lídra. Ty neseš zodpovědnost za celý projekt a jeho výsledek. Lidé v týmu ti věří, nemáš problém obhájit svůj názor před kolegy nebo u klienta.
 • Profíka. Máš slušné portfolio realizovaných projektů a kupu referencí, které potvrdí tvoji spolehlivost. To je pro nás priorita.
 • Diplomata. Tvoje perfektní komunikační a prezentační schopnosti se projeví už v oslovovacím dopise. Když na to přijde, klidně ho napíšeš i v angličtině. 
 • Mentora. Zvládneš motivovat svoje kolegy, nadchnout je pro práci a dostat z nich maximum? To přesně od tebe potřebujeme.
 • Vizionáře. Nespokojíš se jen tak s něčím a i malý nápad dovedeš s ostatními přetvořit v něco nepřehlédnutelného. A efektivního.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby ke klientovi dorazil perfektní výstup. 
 • Večného studenta. Trénuješ logiku a denně se učíš něco nového. Nasloucháš svým kolegům a snažíš se neustále zlepšovat. 

Kdo bude tvůj šéf

Představujeme ti Jirku. Jirka pečuje o klíčové klienty a řídí naše accounty. Je opravdový PROFICIO srdcař, firmu pomáhal zakládat a když ho zrovna nepotkáš na chodbě, je na cestách za klienty.

Co ti nabídneme

 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní mzda.
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Part time nebo full time, domluvíme se.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 85 odborníků na online marketing. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu. Pokud rozšíříš naše brněnské řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Grohe, COMFOR, GUMOTEX, HT dveře nebo třeba Adrop.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám proč bychom měli vybrat zrovna tebe a spolu s CV pošli e‑mail na adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly