Hledáme budoucího marketingového konzultanta /obsazeno/

Láká tě svět online marketingu? Chceš být profíkem, ale nevíš, kde a jak začít? Dáme ti šanci. Hledáme někoho, kdo má chuť se vzdělávat, získávat zkušenosti a stát se součástí týmu. Pokud se chceš s marketingem potkávat v každodenní praxi při práci pro klienty z nejrůznějších oborů, čti dál.

Na tuto pozici jsme už někoho našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme

Za 6 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami na výkonnostní online marketing něco znamená. PROFICIO tým tvoří 60 odborníků a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Kde už jsme se mohli potkat? Pomáháme tvořit e-learning pro Digisemestr, kde jsme taky přednášeli. Stejně tak jsme svoje know-how předávali například na Marketing Festivalu, PEF MENDELU, Czech Online Expu a dalších akcích.

Koho hledáme

  • Budoucího konzultanta, který má chuť stát se nejlepším v oboru.
  • Marketingového nadšence, který sice nemá trilion zkušeností, ale chce je získat. Čekají tě nejen knihy a interní školení, ale i marketingové akce a workshopy, na které tě budeme pravidelně posílat.
  • Spolehlivého týmového hráče, který se bude zlepšovat za pomoci svých kolegů a bude ochotný pomoct i jim.

Vidíš to na full time, part time nebo individuální úvazek? Zvládneme všechno, ale minimálně 60 hodin měsíčně bude potřeba.

Co u nás budeš dělat

  • Budeš se hodně učit. Pomůžeme ti stát se marketingovým konzultantem se širokým rozhledem, který bude umět strategicky uvažovat a posouvat naše klienty vpřed.
  • Realizovat kampaně v reklamních systémech Google Ads, Sklik, Bing Ads a dalších. PPC kampaně budou tvojí vstupní branou do online marketingu.

Postupně tě seznámíme se všemi oblastmi online marketingu. V průběhu prvního půlroku se z tebe stane specialista na PPC kampaně. Ze začátku tě naučíme, jak klientům co nejrychleji a efektivně pomoct. V dalších 6 měsících v tobě budeme rozvíjet strategické myšlení a zaměříme se na to, aby se tvůj přehled rozšířil tak, že dokážeš klientovi dát validní doporučení. A dál? Dál jsou ti dveře otevřené. Můžeš si rozšiřovat obzory buď ve specializaci nebo se vrhnout na strategii a plánování/accounting. Záleží, co ti líp půjde, protože kdyby ti to nešlo, asi by tě to ani nebavilo. :)

Co ti nabídneme

  • Svobodu, znalosti, uznání a adekvátní ohodnocení.
  • Flexibilitu. Budeš mít možnost pracovat, kdy chceš a přijít do kanceláře, jak se ti hodí. Počítej ale s tím, že ze začátku bude pro tvůj rozvoj nutné s námi být minimálně 3x týdně.
  • Stabilní tým. Z kolegy kamarádem? To se může snadno stát. Lidé se u nás nestřídají jak na běžícím páse. Trávíme spolu čas i mimo kancelář a dlouhodobé spolupráce jsou rozhodně naší přednostní.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Korektnost – Co řekneš, to platí. S lidmi jednáš tak, jak by měli oni jednat s tebou.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní a budeš sledovat svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když ti něco vadí, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Spolehlivost – Nesplněné úkoly nemáš ve slovníku. Dodržuješ termíny, dokážeš odhadnout svoje síly a v případě, že něco nezvládáš, dáš to včas vědět.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám své CV a další informace o sobě na e-mail eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.