Hledáme budoucího profi kameramana /obsazeno/

Jsme kreativci tělem i duší, tvoříme kampaně pro české i mezinárodní klienty a rádi se pouštíme do neokoukaných věcí. Teď hledáme někoho, kdo nám pomůže posunout se v oblasti videoprodukce. Nejsi to ty?

Na tuto pozici už jsme někoho super našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme?

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 50 odborníků na online marketing. Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii – od Facebooku přes Instagram až po landing page. A na tyhle platformy bychom chtěli sypat nápaditý videobsah ještě víc.

Koho hledáme?

 • Šikovného kameramana, který má chuť se učit a posouvat sebe i celé PROFICIO. Nemusíš všechno umět dokonale. Tvůj rozvoj budeme maximálně podporovat, ale na oplátku chceme vidět pořádný zápal.
 • Videomakera se zkušenostmi s prací v programech od Adobe.
 • Kreativní duši, která se časem zapojí do celého procesu tvorby. Umíme vymyslet scénář, sestříhat i zpracovat video.
 • Chrliče nápadů. Budeš diskutovat a rozhodovat o výběru lokace, tvorbě scén a dokážeš to nejlepší ze sebe předat i dalším členům týmu.  
 • Zodpovědného spoluhráče. Ze všeho nejvíc potřebujeme vědět, že se na tebe můžeme spolehnout a co se řekne, to platí.

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Práci pro větší klienty a možnost projevit svoji kreativitu naplno.
 • Flexibilitu – možnost pracovat, kdy chceš a přijít do kanceláře, jak se ti hodí.
 • Znáš cíl a víš, jak se k úkolům stavíme. Kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je jen na tobě.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

 1. Korektnost – Na čem se domluvíme, to platí. Nevymýšlíš si, jednáš s lidmi tak, jak chceš, aby jednali oni s tebou a za žádných okolností nelžeš kolegům nebo klientům.
 2. Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní a sleduješ svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak se zlepšit.
 3. Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale umíš ho citlivě říct a pokud ti něco vadí, řešíš to. Když tě naopak něco potěší, neváháš to dát najevo a poplácat se s kolegy po zádech.
 4. Zodpovědnost – Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nemůžeš stihnout, dáš to všem dopředu vědět.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV, portfolio a další informace o sobě na e-mailovou adresu eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.