Hledáme budoucího profíka na srovnávače zboží a affiliate marketing

Pozice je vhodná pro juniory i zkušenější markeťáky.

Chceš pracovat na zajímavých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho brněnského týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

  • Specialistu. Rozumíš si s XMLCSV feedy nebo alespoň tušíš, odkud vítr vane? Dokážeš pomoct klientům s nastavením biddingové strategie nebo máš minimálně pořádnou chuť se tuhle část performance marketingu naučit? Pak jsi tu správně! Bonusové body dostaneš za Mergado certifikaci a znalost nástrojů jako je Beed a Bidding Fox. 
  • Člověka, který se vyzná. Chápeš rozdíl mezi publisherem a advertiserem? Náplní tvojí práce nebudou jen zbožáky a feedy, ale také affiliate. Je super, pokud se vyznáš v nástrojích jako je CJ a AffilBox. Ale i to tě případně doučíme, pokud prokážeš pořádný zápal. 
  • Týmového hráče. Máš chuť se pořád zlepšovat. Sleduješ trendy v marketingu a posouváš tým i byznys klienta. Začínáš u strategie, pokračuješ přes realizaci až po vyhodnocení.

Kdo bude tvůj šéf

Adama už možná znáš – ročně se totiž jako přednášející mihne na opravdu spoustě konferencí. Před PROFICIEM se staral o kampaně parfémového giganta NOTINO a u nás teď spravuje zbožáky nejrůznějším klientům. Pomáhá plánovat expanzní strategie a podporuje klienty v rozvíjení affiliate sítí. Rozhodně ti tedy bude mít co předat. :)

Co ti můžeme nabídnout

  • Svobodu, know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.
  • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí kreativitu.
  • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě.

Kdo jsme

Za více než 7 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 70 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes Adform až po landing page. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu. Pro zbožáky jsme také jednou ze tří klíčových agentur spolupracujících s firmou DataWeps, díky které můžeme využívat služby Beedu. 

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Očekáváme, že se ve svém oboru sám aktivně vzděláváš. Už máš zkušenosti, takže nečekáš, až ti někdo řekne, co máš kde hledat a číst.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když nejsi spokojený, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace na e-mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.