Přejít na obsah

Hledáme Client Development Seniora

V Proficiu otvíráme úplně novou pozici, která spojí klasickou klientskou práci s mentoringem. Potřebujeme člověka, který si vezme na starost juniorní kolegy z Account Management týmu a bude se jim věnovat. Pokud máš za sebou dlouholetou agenturní zkušenost a k tomu chuť věnovat se týmovému rozvoji, možná to bude tvůj dream job.

Pozice

Full-time

Město

Brno / Remote

Máme kanceláře v Brně, Praze, Ostravě, Plzni i Českých Budějovicích

Adresy kanceláří

Mám zájem

Náplň práce se rovnoměrně rozdělí na dvě oblasti. Budeš pracovat jako klasický Client Success Manager přímo pro klienty a zároveň budeš mít zodpovědnost za rozvoj, mentoring a vedení juniorních kolegů v Account Management týmu. 

Jaké budou tvé úkoly

 • Jako zkušený Client Success Manager samostatně povedeš střední a velké klienty Proficia. Budeš řídit kapacity, budget a prezentovat strategie a návrhy kampaní. Tedy nic, co by tě mělo zaskočit.
 • Ve druhé polovině času budeš intenzivně pracovat na rozvoji know-how týmu. Povedeš asi 5 juniorních a mediorních lidí. Tvou rolí bude odborně vést a vysvětlovat veškeré záležitosti client developmentu na konkrétních případech. 
 • Vezmeš si na starost pomoc s přípravou reportů a klientskou komunikací, stínování na schůzkách, práci na rozvoji v oblasti komunikace, hard skill, projektové řízení a také 1:1 rozhovory, společné schůzky a feedback.
 • Cílem je, aby se díky tobě svěření lidé rozvíjeli a pilovali svůj přístup k account managementu. Chceme, aby rostly jejich schopnost a velikost projektů v jejich kompetencích i klientské portfolio. Díky tomu poroste i náš přínos pro klienta a výsledky.

Chci poslat CV

Digital Ads tým v akci
Digital Ads tým v akci

Co by ti nemělo chybět

 • Máš nejen hard skill v client developmentu, ale také schopnost vést, učit a rozvíjet juniorní kolegy.
 • Máš alespoň 3+ let zkušeností na pozici Account Manager nebo Client Success Manager. V ideálním případě pracuješ v digital marketingu víc než 7 let, z toho aspoň 3 roky v agentuře.
 • Víš, co obnáší práce pro velké klienty, od briefu po reporting. Vidíš souvislosti na digital projektech a dokážeš využít jejich potenciál.
 • Angličtinu zvládáš ideálně na C1. Nechceme říkat, že B2 je rovnou blocker, ale určitě je nutné vést s pokročilou komunikaci s klienty ze zahraničí. 
 • Máš zkušenost s rozvojem juniorních kolegů, ideálně také s vedením týmu a jeho hodnocením. Dokážeš delegovat a naplánovat práci dalším členům týmu. Díky vlastním zkušenostem s prací accounta odhadneš komplexnost úkolu a naplánuješ potřebnou kapacitu. 
 • Máš rád každodenní práci s lidmi a baví tě, když vidíš posun, který díky tvé pomoci kolegové dělají. Člověku, který je spíš sólový hráč, tato pozice nesedne. 
 • Umíš komunikovat jasně a srozumitelně, reagovat na dotazy a víš, jak předat svoje znalosti adekvátní formou. Víš, jak pracovat s motivací a feedbackem.
 • Rozhodně se neobejdeš bez dobrých komunikačních schopností a drivu. S dobrou komunikací souvisí i prezentační dovednosti, protože budeš vést přednášky nebo realizovat workshopy.

Zajímá tě, na čem nejčastěji pracujeme? Přečti si naše články. 

Jdu na blog

Při práci se nenudíme.
Při práci se nenudíme.

S kým budeš nejvíc spolupracovat

Seznam se s Jakubem Provazníkem, který v Proficiu řídí tým Client Success Managerů a zároveň bude i tvým šéfem. V online marketingu se pohybuje víc než 12 let. 

Na své práci mám rád, že se můžu věnovat klientům a zároveň vést a motivovat lidi ve svém týmu. Velmi mi záleží na tom, aby se kolegové zlepšovali a rostly jejich kompetence i výsledky. Pomůžeš mi s tím?

Jakub Provazník

Account Director

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.
Při našich oblíbených snídaních.
Při našich oblíbených snídaních.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Po práci legraci
Po práci legraci

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové case studies nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly.

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.