Přejít na obsah

Hledáme E-mail Marketing Specialist

Náš tým potřebuje posilu na e‑mailing. Nečekej ale bezduché mačkání tlačítka Odeslat. Baví tě vymýšlení strategií a analýza výsledků? Chceš tvořit obsah newsletterů, které budou lidé číst a zároveň přinesou obchodní výsledky? Pak jsi náš člověk!

Pozice

Full-time

Město

Brno / Remote

Máme kanceláře v Brně, Praze, Ostravě, Plzni i Českých Budějovicích

Adresy kanceláří

Mám zájem

Jaké budou tvé úkoly?

 • Připravovat e-mailingové kampaně pro naše klienty. Budeš vymýšlet strategie a nastavovat rozesílky.
 • Vymýšlet scénáře/​automatizace pro různé business casy a segmentovat databáze na základě nákupního chování.
 • Vyhodnocovat úspěšnost a analyzovat výsledky. Naším cílem je se neustále učit a zlepšovat.

Chci poslat CV

Co by ti nemělo chybět?

 • Máš alespoň 1 rok zkušenost s e-mailovými kampaněmi. Znáš dobře nástroje a systémy. Může to být Ecomail, Targito, Leadhub, Samba, Smartemailing, Mailkit nebo třeba Mailchimp.
 • Máš zkušenosti s různými typy kampaní. Znáš rozdíly mezi akvizicí a retencí.
 • Máš analytické uvažování a Google Analytics pro tebe není cizí slovo. 
 • Dbáš na pečlivý přístup. Do schránek odběratelů nepošleš žádnou chybu.
 • Zajímáš se o novinky v oboru a sleduješ nejen české, ale i zahraniční zdroje.

Chceš vědět, na čem náš e-mailingový tým pracuje? Mrkni se na jejich nejnovější články.

Přečíst blog

S kým budeš pracovat

Seznam se Lubošem Segeťou, který je na pozice Head of E-mail Marketing. V Proficiu pracuje už sedmým rokem, ale mailingu se věnuje celkem 10 let.

V malíku má desítky nástrojů a nejvíc ho baví kódování šablon na míru. Veškerý volný čas věnuje své rodině a rockovým nebo metalovým 🤘 koncertům, kde čerpá inspiraci pro svůj web a Facebook Metloš.

S týmem připravujeme e-mailingové strategie všeho druhu: jak získávat nové zákazníky, jak komunikovat se stávajícími i jak znovu zaujmout ty neaktivní. Nastavujeme také automatické kampaně, personalizace a segmentace. Co baví tebe v e-mailingu? Rád to prodiskutuju. Stačí se ozvat a poslat CV.

Luboš Segeťa

Luboš Segeťa

Head of E-mail Marketing

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Po práci legraci
Po práci legraci

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové case studies nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.