Hledáme Facebook Ads specialistu

Hledáme člověka, který rád zkouší každou facebookovou novinku a k tomu se dobře vyzná v Business Manageru. Když některé chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme v našich kancelářích, které máme v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích. 

Koho potřebujeme

 • Markeťáka, který má alespoň roční zkušenost se správou kampaní na Facebooku a ví, jaké jsou možnosti. Brzy dostaneš na starost nemalé rozpočty a my potřebujeme vědět, že každá utracená koruna klientovi vydělá dvě nazpět.
 • Specialistu s chutí stát se profíkem v oboru. Oceníme tvůj zájem o správu kampaní na dalších sociálních sítích, jako je TikTok, Twitter, LinkedIn nebo Pinterest.
 • Milovníka online marketingu, který skočí po každé novince. Víš, co se chystá, testuje a dokážeš to prezentovat i kolegům z jiných týmů.
 • Spolehlivého parťáka. Dodržuješ deadliny a co řekneš, to platí. Je s tebou radost pracovat. 

Náš facebookový tým pracuje pro takové klienty, jako je YTONG, Rieker, Direct pojišťovna, Pneuboss, Sanitino nebo COMFOR. Připravujeme a optimalizujeme jejich propagaci na sociálních sítích a ty můžeš být u toho. Nejdřív budeš hlavně pracovat se zkušenějšími kolegy, ale postupně ti předáme vlastní projekty.

Zajímá tě víc, co na tebe u nás čeká? Přečti si na blogu třeba článek, jak využíváme Lookalike audience

Kdo tě bude v tvojí práci podporovat

Seznam se s Ondřejem, který v PROFICIU vede specialisty na Social Media Ads a taky má na starost kampaně pro naše největší klienty. Můžeš od něj čekat pořádnou nálož tipů z praxe, protože Ondra to na sítích válí už víc než deset let.

Na pozici Facebook specialisty budeš taky patřit do velkého kampaňového týmu, který řídí Lucka Mifková. Mezi profíky patří už pět let. Na své nejnovější pozici jako Digital Advertising Director se věnuje všem kolegům, kteří se v PROFICIU věnují PPC, Facebooku, RTB a zbožovým srovnávačům. 

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je mzda, která se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
 • Úvazek a formu spolupráce, která ti vyhovuje. Umíme se domluvit k oboustranné spokojenosti.
 • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Určitě budeme rádi, když tě v kanceláři potkáme aspoň 3x týdně. Pokud stíháš deadliny, záleží ale jen na tobě, jak si naplánuješ den.
 • Zázemí velké marketingové skupiny. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo třeba analytiky.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, konference a workshopy máme rádi.

Kdo jsme

Za 9 let působení na poli online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 130 odborníků na online marketing. Naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích. 

Patříme mezi 3 % Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. 

Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

Interni skoleni

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly