Hledáme Facebook Ads specialistu

Hledáme člověka, který rád zkouší každou facebookovou novinku a navíc už se trochu rozkoukal v Business Manageru. Když některé chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme v našich kancelářích v Brně nebo Českých Budějovicích. 

Náš facebookový tým pracuje pro takové klienty, jako je YTONG, Rieker, Direct pojišťovna, Pneuboss, Sanitino nebo COMFOR. Připravujeme a optimalizujeme jejich propagaci na sociálních sítích a ty můžeš být u toho. Nejdřív budeš koukat pod ruce těm nejlepším a postupně ti rádi předáme vlastní projekty.

Koho potřebujeme

 • Začínajícího markeťáka, který má alespoň nějaké zkušenosti se správou kampaní na Facebooku a ví, jaké jsou možnosti. Brzy dostaneš na starost nemalé rozpočty a my potřebujeme vědět, že každá utracená koruna klientovi vydělá dvě nazpět.
 • Specialistu s chutí stát se profíkem v oboru. Oceníme tvůj zájem o správu kampaní na dalších sociálních sítích, jako je TikTok, Twitter, LinkedIn nebo Pinterest.
 • Milovníka online marketingu, který skočí po každé novince. Víš, co se chystá, testuje a dokážeš to prezentovat i kolegům z jiných týmů.

Zajímá tě víc o tom, co tě u nás čeká? Přečti si třeba naši případovku o kampani pro boty Rieker. Na další propagaci už můžeš pracovat i ty. ;)

Kdo bude tvoje šéfka

Seznam se s Leonou – naší Social Media team leaderkou! V PROFICIU pracuje už 3 roky. Začínala u nás jako Facebook specialistka. Nyní má v malíku správu kampaní na sociálních sítích pro naše klíčové klienty. Kromě toho se stará o to, aby byli všichni v týmu spokojení a pomáhá jim také profesně a osobnostně růst. A když ji zrovna nenajdete u počítače, potkáte ji pravděpodobně někde na cestách či v přírodě, nebo u PlayStationu, jak střílí padouchy.

FB tým v akci

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je mzda, která se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
 • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Volný stůl pro tebe máme v Brně nebo v Českých Budějovicích. Určitě budeme rádi, když tě v kanceláři potkáme aspoň 3x týdně. Pokud stíháš deadliny, záleží ale jen na tobě, jestli do kanclu přijdeš v sedm nebo v jedenáct.
 • Zázemí velké marketingové skupiny. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo třeba analytiky.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, konference a workshopy máme rádi.

Kdo jsme

Za 9 let působení na poli online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing. Naše pobočky najdeš v Brně, Praze, Ostravě i Českých Budějovicích. 

Patříme mezi 3 % Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly