Hledáme Facebook specialistu

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Bavilo by tě vymýšlet, vytvářet a optimalizovat propagace na sociálních sítích pro klienty jako je YTONG, Rieker, Pneuboss, Velux, Sanitino, COMFOR nebo třeba Direct? Chceš získávat ty nejlepší výsledky a stále se v oboru vzdělávat? Pokud je tohle tvůj revír, pak hledáme právě tebe!

Koho potřebujeme

 • Markeťáka, který má alespoň nějaké zkušenosti se správou kampaní na Facebooku a ví, jaké jsou možnosti. Dostaneš na starost nemalé rozpočty a my potřebujeme vědět, že každá utracená koruna klientovi vydělá dvě nazpět.
 • Specialistu se zájmem a chutí stát se nejlepším v oboru. Oceníme také zájem o správu kampaní na dalších sociálních sítích jako je třeba LinkedIn nebo Pinterest.
 • Milovníka online marketingu, který skočí po každé novince.

Zajímá tě víc o tom, co tě čeká? Přečti si třeba naši případovku o kampani pro SportObchod.cz. Tu další už můžeš napsat ty. ;)

Kdo bude tvoje šéfka

Seznam se s Luckou. Mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. Spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje display a PPC kampaně. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je mzda, který se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
 • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline a pak už záleží jen na tobě, jestli do kanclu přijdeš v sedm nebo v jedenáct. Určitě ale budeme rádi, když tě budeme vídat alespoň 3x týdně. 
 • Zázemí digitální agentury. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo třeba analytiky.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, konference a workshopy máme rádi.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Velux, Ytong, Sanitino, SportObchod, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace o sobě na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly