Hledáme Facebook specialistu

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Bavilo by tě vymýšlet, vytvářet a optimalizovat propagace na sociálních sítích pro klienty jako je YTONG, Rieker, Pneuboss, Velux, Sanitino, COMFOR nebo třeba Direct? Chceš získávat ty nejlepší výsledky a stále se v oboru vzdělávat? Pokud je tohle tvůj revír, pak hledáme právě tebe!

Koho potřebujeme

  • Markeťáka, který má alespoň nějaké zkušenosti se správou kampaní na Facebooku a ví, jaké jsou možnosti. Dostaneš na starost nemalé rozpočty a my potřebujeme vědět, že každá utracená koruna klientovi vydělá dvě nazpět.
  • Specialistu se zájmem a chutí stát se nejlepším v oboru. Oceníme také zájem o správu kampaní na dalších sociálních sítích jako je třeba LinkedIn nebo Pinterest.
  • Milovníka online marketingu, který skočí po každé novince.

Zajímá tě víc o tom, co tě čeká? Přečti si třeba naši případovku o kampani pro SportObchod.cz. Tu další už můžeš napsat ty. ;)

Kdo bude tvoje šéfka

Seznam se s Luckou. Mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. Spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje display a PPC kampaně. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

  • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je mzda, který se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
  • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline a pak už záleží jen na tobě, jestli do kanclu přijdeš v sedm nebo v jedenáct. Určitě ale budeme rádi, když tě budeme vídat alespoň 3x týdně. 
  • Zázemí digitální agentury. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo třeba analytiky.
  • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, konference a workshopy máme rádi.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online mar­ketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největší­mi kapaci­ta­mi v oboru něco zna­mená. Náš tým tvoří přes 85 odborníků. Pracu­jeme s kreativou a kam­paně­mi napříč různý­mi médii – od Face­booku přes Adform až po land­ing page. Jsme Sklik cer­ti­fiko­vaná agen­tu­ra a patříme mezi 16 klíčových partnerů Googlu

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Zodpovědnost. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Proaktivita. Nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat. Umíš aktivně přicházet s nápady.

Nasazení. Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Sleduješ svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak se zlepšit.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace o sobě na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly