Hledáme Fullstack Developera

Hledáme do týmu nového kolegu, který se zapojí do testování, správy a rozvoje softwarových řešení, které marketingových specialistům usnadňují práci. Pracujeme pro velké klienty v e‑commerce a aktivně zapojujeme data i Business Intelligence, aby jejich podnikání nejelo naslepo.

Zajímá tě svět BI, automatizace v digitálním marketingu a každá nová appka u tebe prochází zátěžovým testem? Chceš se naučit víc o Data Science a podílet se na vývoji nových datových platforem? Pak pro tebe máme job pod samostatnou vlajkou Databy.

Koho potřebujeme

 • Nadšeného ajťáka. Už sis vyzkoušel programování aplikací v Pythonu a v nějakém front-end frameworku (ideálně ve Vue.js).
 • Parťáka, který se vyzná. Máš znalost SQL a relačních databází. Nejsou ti cizí ani základní návrhové vzorce nebo verzovací systém GIT.
 • Týmového hráče. V analytickém týmu oceníš vývojáře, kteří mezi sebou sdílí zkušenosti a navzájem si pomáhají, například formou code review. Je na tebe spoleh a máš chuť lidem usnadňovat práci. Chceš psát čistý kód a pracovat systematicky na menších i dlouhodobých projektech PROFICIA i jeho klientů. 

Naše Nice to have

 • Máš zkušenost s provozováním softwarových aplikací v cloudovém prostředí (GCP, AWS).
 • Už jsi slyšel o kontejnerizaci a platformě Docker či K8s.
 • Umíš implementovat datové pipelines a víš, co obnáší provoz datového skladu (např. Big Query).

Kdo budou tví šéfové

Jsou dva a výborně se doplňují. Lukáš byl v PROFICIU úplně první analytik a po sedmi letech vede tým deseti kluků a holek, kteří si libují v datových analýzách, nových aplikacích a softwarových platformách. Kuba se k nim připojil jako Head of BI a má za sebou dlouhou zkušenost z korporátního businessu.

Společně pod novým brandem Databy #databyproficio propojují svět financí, dat a IT. Soustředí se na zákaznickou analytiku a automatizaci, vyhodnocování marketingových investic, rentabilitu produktů i predikci tržeb a vývoje trhu. Nejde jen o čísla a grafy, ale skutečné peníze, které svým klientům pomáhají vydělat nebo ušetřit.

Databy už funguje jako samostatná firma, ale patří pod marketingovou a poradenskou společnost PROFICIO. V našich brněnských kanceláří má vlastní prostory, jinak stále zůstává s PROFICIEM úzce spojena — lidsky i pracovně. 

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, (nadupané) know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.
 • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě. Nabízíme ti možnost práce na pobočkách v Brně, Praze nebo Ostravě.
 • Full time. Pokud ale teprve studuješ a potřebuješ nějakou dobu pracovat třeba na part time, rádi na tebe s plným úvazkem počkáme.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.
 • Tým, s kterým se budeš neustále zlepšovat. A s kterým se taky často zasměješ.
 • PŘI práci legraci. Nečekáme na padla. Umíme si to užít i v kanclu. Každý měsíc jeden tým připravuje pro ostatní snídani. A jednou měsíčně nám přivezou ze Soulu skvělý oběd! 
 • Sportu zdar! Pokud miluješ pohyb, dvakrát týdně si můžeš zajógovat na lekci od Yoga Garden Brno přímo v PROFICIO kanclu. A o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát.
 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je adekvátní ohodnocení.

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

V PROFICIU je už přes 100 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým. V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost. Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup. Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus. Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

 

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly