Hledáme Head of Client Development

Máš bohaté zkušenosti s řízením digitálních projektů a znalosti napříč kanály online marketingu? Hledáme zkušeného člověka, který nám v týmu pomůže udržet řízení projektů a spolupráci s klienty na té nejvyšší úrovni.

Pozice

Full-time

Město

Praha
Mám zájem

Na tuto pozici sháníme seniorního člověka, který bude pečovat o naše největší klienty, ale také pomáhat rozvíjet tým – jak v komunikaci, tak v projektových best practices.

Jaké budou tvé úkoly

 • Budeš mít na starost ty největší klienty Proficia – budeš pojícím článkem mezi klienty a námi, partnerem pro rozvoj klíčových projektů. 
 • Budeš vést diskuzi mezi klienty a našimi specialisty a hledat příležitosti pro rozvoj celé spolupráce.
 • Tvým úkolem bude podporovat, rozvíjet celý tým a předávat know-how. 
 • Na starosti budeš mít dohled na tím, aby celý tým dodržoval best practices account managementu a aby i jejich spolupráce vzkvétaly.
 • Budeš oporou pro juniornější kolegy – u složitějších klientů budeš jejich supervizor. 
 • Kromě toho budeš Proficio reprezentovat také navenek – od schůzek s klienty a uzavírání obchodů až po různé akce nebo školení.

Co by ti nemělo chybět

 • Neobejdeš se bez velkých znalostí v oblasti digital marketingu (od výkonnostních kampaní, SEO, přes práci s obsahem až po UX a data). 
 • Klíčový je project management – umíš používat účinnou metodologii pro řízení projektů a máš za sebou zkušenosti v tomto oboru. Nepotřebujeme oficiální certifikáty, důležitá jsou pro nás jasná a praktická pravidla a schopnosti.
 • Máš skvělé organizační schopnosti a time management. Umíš zadat i dodržet termín a dotáhnout věci do konce.
 • Máš cit pro rozvoj a hledání nových příležitostí, dovedeš přijít s inovativním řešením i pro nestandardní situace.
 • Neobejdeš se ani bez dobrých komunikačních a prezentačních dovedností – komunikace bude jedna z hlavních náplní tvé práce. 
 • Dokážeš uzavírat obchody a vést schůzky. Nebojíš se vyjednávat a dělat finanční domluvy.
 • Dovedeš se vcítit do situace klienta i kolegy a poskytnout potřebnou podporu.

Chci poslat CV

S kým budeš nejvíc spolupracovat

Seznam se s Jakubem Provazníkem, který vede tým Client Success Managerů a bude nejvíc zvědavý na tvoje výsledky. V online marketingu se pohybuje už víc než 12 let a s vedením klientů i lidí má bohaté zkušenosti. 

Vést projekty a hledat cesty, jak může byznys klienta růst, je skvělá práce. Pokud tě tohle baví, budeš mít příležitost pracovat s top týmem v ČR a dostaneš naši plnou podporu.

Jakub Provazník

Account Director

Co tě čeká v týmu

Account Management tým má aktuálně víc než 10 Client Success a Project Managerů. Staráme se o to, aby online marketing klientům přinesl maximální úspěch.

Proficio pokrývá všechny digitální kanály – náš úkol je vše přehledně zorganizovat a sehrát tak, aby se klientovi dařilo a měl od nás perfektní servis. V týmu vedeme přes 100 projektů, společně se rozvíjíme, předáváme si zkušenosti a pilujeme naše schopnosti projektového řízení i naše know-how v digitálním marketingu.

Budeš součástí skvělého týmu
Budeš součástí skvělého týmu

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Mnichově, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové články na blogu nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

Nepotřebujeme nutně jak CV, tak i profil na LinkedIn. Stačí nám jen jedno z toho a výběr necháme na Vás.
LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.