Stratég v digitálním marketingu

Hledáme někoho, kdo už má zkušenosti se strategiemi. Rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích.

Pro klienty jsme strategickým partnerem. Expertíza a hloubka naší práce roste, proto teď hledáme zkušeného člověka, který se připojí ke strategickému týmu.

Máš zkušenosti s plánováním digitálních komunikačních strategií? Víš, jak správně naplánovat taktiky a jejich KPIs? Anebo jsi zkušený specialista s povědomím o všech taktických disciplínách, nechybí ti analytické myšlení a chceš se dál posouvat? Pokračuj ve čtení!

Co budeš dělat

 • Připravovat strategie založené na datech a průzkumech. Budeš se věnovat poznání cílové skupiny a tomu, jak ji oslovit lépe než konkurence.
 • Na základě všech informací vydefinuješ key message. Nápad přetavíš do briefu, který pak s kreativním týmem dotáhneš k dokonalosti.
 • Budeš pomáhat definovat cíle a KPIs pro hlavní aktivity a plánovat taktiky tak, abychom vše splnili.
 • Zapojíš se do týmu a budeš v úzké spolupráci s accounty a specialisty. Budeš dohlížet na výsledky a propojovat všechny aktivity do jednoho smysluplného celku. 
 • Pomůžeš nám k vyšší úspěšnosti v tendrech. Čekáme, že když se stratég zapojí, musí zvýšit pravděpodobnost na úspěch.

Nechceme dělat průměrné věci. Chceme připravovat komunikační strategie s vysokým dopadem na byznys klientů. Kampaně, o kterých se bude mluvit a budou dávány za příklad nejen v Česku. 

Cíle máme připravené a rádi tě s nimi seznámíme na pohovoru. Počítáme taky s tím, že si je společně upravíme tak, aby pro tebe byly dostatečně ambiciózní a motivační.

Koho potřebujeme

 • Stratéga. Dokážeš říct, co má smysl dělat a co ne. Umíš společně s accountem a klientem vydefinovat SMART cíle, specifikovat cílovou skupinu i to, jaký typ komunikace/​sdělení nám pomůže zlepšit výsledky.
 • Experta na digitál. Většina kampaní a aktuálních klientů, na kterých tým pracuje, je z e‑commerce prostředí. Tam je potřeba podpora stratéga, takže v digitálu musíš být jako ryba ve vodě.
 • Přirozeného lídra. Poneseš odpovědnost za výsledky naší práce u klientů. Lidé v týmu ti věří, nemáš problém obhájit svůj názor před kolegy nebo u klienta.
 • Profíka. Máš slušné portfolio realizovaných projektů a kupu referencí, které potvrdí tvoji spolehlivost. 
 • Diplomata. Tvoje perfektní komunikační a prezentační schopnosti se projeví už v oslovovacím dopise. Když na to přijde, klidně ho napíšeš i v angličtině nebo němčině. Nutná podmínka to ale není.
 • Mentora. Zvládneš motivovat svoje kolegy, nadchnout je pro práci a dostat z nich maximum? To přesně od tebe potřebujeme.
 • Vizionáře. Nespokojíš se jen tak s něčím a i malý nápad dovedeš s ostatními přetvořit v něco nepřehlédnutelného. A efektivního.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby výstup byl perfektní.
 • Věčného studenta. Trénuješ logiku a denně se učíš něco nového. Nasloucháš svým kolegům a snažíš se neustále zlepšovat. 

Kdo bude tvůj šéf

Seznam se s Dominikem. Možná je ti povědomý z nějaké přednášky nebo workshopu. Profíkem je už 8 let, v PROFICIU totiž pracuje od úplného začátku. Od správy kampaní přešel přes vedení Display týmu a plánování mediálních strategií, k zastřešení celé komunikační strategie našich klientů a řízení týmu stratégů. Má na starosti klíčové klienty a projektově je řídí. Pokud ho zrovna nepotkáš v kancelářích, tráví čas s dětmi nebo se snaží sportovat.

Co ti nabídneme

Nechceme toho málo, spolehlivého a zkušeného člověka ale dokážeme náležitě ocenit. Čeká na tebe:

 • Adekvátní mzda, která roste společně s tvými výsledky. Detaily probereme na pohovoru.
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zázemí dig­itál­ní agen­tu­ry v centru Prahy, Brna, Ostravy nebo Českých Budějovic. Nevadí nám ani home office. 
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Velux, Ytong, Sanitino, SportObchod, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Pokud rozšíříš naše řady, můžeš se těšit na zajímavou práci, která se bude měnit tak často, že se nikdy nestane rutinou.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám, proč bychom měli vybrat zrovna tebe, a spolu s CV pošli e‑mail na adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravidly