Stratég v digitálním marketingu

Hledáme někoho, kdo už má zkušenosti se strategiemi. Rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích.

Pro klienty jsme strategickým partnerem. Expertíza a hloubka naší práce roste, proto teď hledáme zkušeného člověka, který se připojí ke strategickému týmu.

Máš zkušenosti s plánováním digitálních komunikačních strategií? Víš, jak správně naplánovat taktiky a jejich KPIs? Anebo jsi zkušený specialista s povědomím o všech taktických disciplínách, nechybí ti analytické myšlení a chceš se dál posouvat? Pokračuj ve čtení!

Co budeš dělat

 • Připravovat strategie založené na datech a průzkumech. Budeš se věnovat poznání cílové skupiny a tomu, jak ji oslovit lépe než konkurence.
 • Na základě všech informací vydefinuješ key message. Nápad přetavíš do briefu, který pak s kreativním týmem dotáhneš k dokonalosti.
 • Budeš pomáhat definovat cíle a KPIs pro hlavní aktivity a plánovat taktiky tak, abychom vše splnili.
 • Zapojíš se do týmu a budeš v úzké spolupráci s accounty a specialisty. Budeš dohlížet na výsledky a propojovat všechny aktivity do jednoho smysluplného celku. 
 • Pomůžeš nám k vyšší úspěšnosti v tendrech. Čekáme, že když se stratég zapojí, musí zvýšit pravděpodobnost na úspěch.

Nechceme dělat průměrné věci. Chceme připravovat komunikační strategie s vysokým dopadem na byznys klientů. Kampaně, o kterých se bude mluvit a budou dávány za příklad nejen v Česku. 

Cíle máme připravené a rádi tě s nimi seznámíme na pohovoru. Počítáme taky s tím, že si je společně upravíme tak, aby pro tebe byly dostatečně ambiciózní a motivační.

Koho potřebujeme

 • Stratéga. Dokážeš říct, co má smysl dělat a co ne. Umíš společně s accountem a klientem vydefinovat SMART cíle, specifikovat cílovou skupinu i to, jaký typ komunikace/​sdělení nám pomůže zlepšit výsledky.
 • Experta na digitál. Většina kampaní a aktuálních klientů, na kterých tým pracuje, je z e‑commerce prostředí. Tam je potřeba podpora stratéga, takže v digitálu musíš být jako ryba ve vodě.
 • Přirozeného lídra. Poneseš odpovědnost za výsledky naší práce u klientů. Lidé v týmu ti věří, nemáš problém obhájit svůj názor před kolegy nebo u klienta.
 • Profíka. Máš slušné portfolio realizovaných projektů a kupu referencí, které potvrdí tvoji spolehlivost. 
 • Diplomata. Tvoje perfektní komunikační a prezentační schopnosti se projeví už v oslovovacím dopise. Když na to přijde, klidně ho napíšeš i v angličtině nebo němčině. Nutná podmínka to ale není.
 • Mentora. Zvládneš motivovat svoje kolegy, nadchnout je pro práci a dostat z nich maximum? To přesně od tebe potřebujeme.
 • Vizionáře. Nespokojíš se jen tak s něčím a i malý nápad dovedeš s ostatními přetvořit v něco nepřehlédnutelného. A efektivního.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby výstup byl perfektní.
 • Věčného studenta. Trénuješ logiku a denně se učíš něco nového. Nasloucháš svým kolegům a snažíš se neustále zlepšovat. 

Kdo bude tvůj šéf

Seznam se s Dominikem. Možná je ti povědomý z nějaké přednášky nebo workshopu. Profíkem je už 9 let, v PROFICIU totiž pracuje od úplného začátku. Od správy kampaní přešel přes vedení Display týmu a plánování mediálních strategií, k zastřešení celé komunikační strategie našich klientů a řízení týmu stratégů. Má na starosti klíčové klienty a projektově je řídí. Pokud ho zrovna nepotkáš v kancelářích, tráví čas s dětmi nebo se snaží sportovat.

Co ti nabídneme

Nechceme toho málo, spolehlivého a zkušeného člověka ale dokážeme náležitě ocenit. Čeká na tebe:

 • Adekvátní mzda, která roste společně s tvými výsledky. Detaily probereme na pohovoru.
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků, s kterými se bdueš neustále zlepšovat. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zázemí dig­itál­ní agen­tu­ry v centru Prahy, Brna, Ostravy nebo Českých Budějovic. Nevadí nám ani home office.
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.
 • PŘI práci legraci. Nečekáme na padla. Umíme si to užít i v kanclu. Každý měsíc jeden tým připravuje pro ostatní snídani. A jednou měsíčně nám přivezou ze Soulu skvělý oběd! 
 • Sportu zdar! Pokud miluješ pohyb, dvakrát týdně si můžeš zajógovat na lekci od Yoga Garden Brno přímo v PROFICIO kanclu. A o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát.

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

V PROFICIU je už přes 100 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly