Přejít na obsah

Hledáme Office Coordinatora (možné i na částečný úvazek)

Hledáme pravou ruku naší skvělé Marcele, která řídí chod brněnských kanceláří a má pod sebou také Back Office ostatních poboček. A protože se pořád rozrůstáme, potřebujeme část aktivit předat nové kolegyni či kolegovi. Chceš naskočit do kolotoče provozu velkého marketingového týmu?

Pozice

Part-time

Město

Brno
Mám zájem

Skupina Proficio pořád roste, stejně jako naše kanceláře. Tvoje práce tak bude především různorodá a budeš hodně v pohybu

Jaké budou tvé hlavní úkoly

 • Počítáme s tebou při organizování společných akcí, kterých máme v Proficiu stále více. Od měsíčních snídaní, přes týmové obědy až po organizaci pravidelných školení i teambuildingů. Počítej s tím, že se někdy i fyzicky zapotíš. :-)
 • Uvítáš naše klienty a postaráš se, aby se u nás cítili dobře. Bude se ti hodit úsměv, vyladěný small talk a dobrá nálada.
 • Zapojíme tě i do administrativní agendy, a pokud tě to bude lákat, můžeš si vzít na starost interní komunikaci nebo další nástroje.
 • Očekáváme od tebe pokročilejší znalost angličtiny a němčina je velkou výhodou. Stejně jako znalost práce s Excelem nebo Google sheets.
 • Postaráš se o naše kanceláře. Když bude potřeba, skočíš na Czech Point nebo do obchodu, dohlédneš na to, aby byl v kuchyňce pořádek. Neobejdeš se ani bez řidičáku.
 • A čekají tě i další výzvy, pokud budeš chtít.
Ještě studuješ? Spousta kolegů u nás začala už na škole.
Ještě studuješ? Spousta kolegů u nás začala už na škole.

Co by ti nemělo chybět

 • Máš prostor pracovat alespoň na poloviční úvazek (4 až 6 hodin denně). Budeme tě potřebovat v brněnských kancelářích každý den v čase od 8 do 14 hodin. Tato pozice je vhodná i jako start po mateřské nebo ke kombinované formě studia. Důležité je být flexibilní přes celý rok.
 • Ochotně pomáháš ostatním v týmu a zvládneš dobře organizovat čas. Kolegové se na tebe budou obracet a očekávat rychlé vyřešení úkolů. Samostatnost, dodržování termínů a aktivní komunikace je must have. 
 • Máš ve věcech systém. Pořádek musí být – ať už v zasedačce nebo v administrativních podkladech. Naučíme tě s nástroji, které ti pomohou vše zorganizovat a udržet si přehled v tvých úkolech.
 • Jsi komunikativní. Každý den budeš s někým v kontaktu –⁠ s týmem nebo klienty. Musíš umět naslouchat, ledacos vykomunikovat a řešit problémy.
 • Řidičák nemáš jen na okrasu a zvládneš vyřídit pojížďky po městě.
 • Chceš se hodně naučit. Pracujeme v inspirativním prostředí a neustále na svém rozvoji pracujeme. Nehledáme někoho, kdo obsadí prázdnou židli, hledáme proaktivního parťáka. 

Chci poslat CV

Při našich oblíbených snídaních.
Při našich oblíbených snídaních.

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Dokážeme se domluvit i přizpůsobit. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Dobře se bavíme v práci i po práci.
Dobře se bavíme v práci i po práci.

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové case studies nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.