Hledáme office manažerku/manažera

Potřebujeme člena týmu, který udrží v chodu naši brněnskou kancelář, při životě naše květiny a vlastně tak trochu i nás. Chybí nám office manažerka/manažer, který za námi přijde ideálně každý den a postará se o vše potřebné od provozu až po administrativu. Budeš to ty?

Kdo jsme

Za více než 6 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami v oboru něco znamená. V našich prostorách v centru Brna najdeš zhruba 60členný tým. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Staráme se o to, aby marketing našich klientů šlapal jako hodinky a rádi bychom mezi námi měli i multifunkčního Ferdu Mravence, který nám pomůže tenhle stroj udržet v chodu.

Koho potřebujeme

  • Pečlivého a komunikativního člena týmu, na kterého je spolehnutí a dotahuje úkoly do zdárného konce.
  • Všestrannou duši, která má ráda od každého trochu. Neměla by ti dělat problém kancelářská ani manuální práce – zajdeš na poštu, napíšeš e-mail, založíš potřebné papíry, ale zvládneš taky připravit třeba společnou snídani nebo ve spolupráci s myčkou vrátit hrnečkům a talířům ztracený lesk. Ale neboj se, na velký úklid kanceláří máme šikovné pomocníky z externí firmy.  
  • Veselého a kreativního člověka, který přispěje k tomu, že se budeme každý den těšit do práce. Počítáme s tím, že nebudeš čekat, až ti někdo zadá úkoly, ale poznáš, co je potřeba.

Co ti můžeme nabídnout

  • Práci na 60–80 hodin měsíčně a zadarmo to samozřejmě nebude.
  • Zázemí našich kanceláří a všeho, co k nim patří.
  • Pravidelné a legendární teambuildingy.
  • Tým, který ti nebude přelévat kytky a umí hezky poprosit, když něco chce. :)   

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

  1. Korektnost – co řekneš, to platí a jednáš s lidmi stejně, jako by měli jednat oni s tebou.
  2. Nasazení – chceš, aby tvoje práce byla perfektní.
  3. Otevřenost – nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit, když je potřeba.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace o sobě na e-mailovou adresu lenka.prochazkova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří naše řady.

Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly.