Hledáme PPC specialistu (junior/​medior)

Hledáme člověka, který se v PPC systémech už dobře orientuje a dokáže pracovat samostatně. Pokud máš s kampaněmi aspoň roční zkušenost, rádi tě přivítáme v našich pražských kancelářích.

Nejsi v PPCčkách úplný nováček a hledáš další výzvu? Přidej se do našeho PPC týmu, který pracuje na projektech pro známé české a slovenské brandy. U nás se dostaneš k velkým kampaním a vždy máš v zádech kolegy, kteří tě toho hodně naučí. Postupně můžeš také připravovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

 • PPCčkaře s praxí. Ve tvém CV už najdeme nějakou in-house nebo agenturní zkušenost. Jestli dáváš přednost freelancingu, rádi se podíváme na tvoje úspěšné projekty.
 • Nadšence do PPC kampaní. Máš přehled a také praktické zkušenosti se správou kampaní v Google Ads, Skliku nebo Microsoft Advertisingu. 
 • Dokážeš se zorientovat v Google Analytics a rozumíš základním reportům. Umíš se na data podívat komplexně.
 • Specialistu s analytickým myšlením. Dokážeš pracovat s metrikami typu PNO, ROAS nebo CPA a víš, co je marže.
 • Sleduješ nové trendy a nebojíš se je testovat. 
 • Týmového hráče. Jsi spolehlivý, důsledný a proklientský přístup ti nechybí. Rád přemýšlíš, jak kampaně posouvat dále, nepřestáváš se učit.

Za naši práci nás pravidelně oceňuje také Google a díky tomu získáváme přístup k prémiovým službám. Mrkni k nám na blog, jaký je náš nejnovější úspěch.

Kdo bude tvůj šéf

Seznam se s Martinem Trojanem. V PROFICIU pracuje 3 roky, letos úspěšně odstátnicoval a stal se PPC Team Leaderem. (What a year!) Kromě starosti o tým spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje kampaně našich největších klientů.

PPC tym

Jako PPC specialista budeš součástí jednoho velkého kampaňového týmu, který vede Lucka Mifková. Díky tomu se můžeš snadno přiučit i dovednosti z oblasti správy sociální sítí, zbožových srovnávačů nebo si osahat velké brandové kampaně.

Co ti můžeme nabídnout

 • Adekvátní mzda, která roste společně s tvými výsledky. Detaily probereme na pohovoru.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků, se kterými se budeš neustále zlepšovat. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline a spolehlivost. Pak už záleží jen na tobě, jestli do kanclu přijdeš v sedm nebo v osm. Určitě ale budeme rádi, když tě budeme vídat alespoň 3x týdně. 
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.
 • Sportu zdar! Ale o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát…

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. Máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě i v Českých Budějovicích.

V PROFICIU je už přes 130 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu. 

Patříme mezi 3 procenta Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

PPC

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly.