Hledáme produkční /obsazeno/

Jsme kreativci tělem i duší, tvoříme kampaně pro české i mezinárodní klienty a rádi se pouštíme do neokoukaných věcí. Teď hledáme někoho, kdo dá řád naší videoprodukci. Nejsi to náhodou právě ty?

Na tuto pozici jsme už někoho šikovného našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme?

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 50 odborníků na online marketing. Tvoříme kampaně a videa pro různé klienty a teď potřebujeme někoho, kdo nám to pomůže celé zajistit a dát dohromady.

Koho hledáme?

 • Šikovnou produkční/produkčního. Musíš mít chuť učit se a posouvat sebe i PROFICIO. Netřeba všechno umět dokonale, tvůj rozvoj budeme maximálně podporovat. Na oplátku ale chceme vidět pořádný zápal.
 • Znalce. Není ti cizí videoterminologie a v procesu tvorby videí jsi jako doma. Dovedeš přemýšlet, jak věci dělat efektivněji a přicházet s nápady.
 • Organizačního guru. Budeš připravovat rozpočty, zodpovídat za dodání v termínu nebo komunikovat s klientem. Nesmíš se bát zvednout telefon a zařídit pronájem lokace nebo vybavení.
 • Zodpovědného spoluhráče. Potřebujeme vědět, že se na tebe můžeme spolehnout. Budeš k ruce našemu kreativnímu týmu a budeš mít zodpovědnost za hladký průběh projektů.
 • A jestli už máš zkušenosti s řešením videí ve společnosti, které se zaměřují na marketing a reklama, pak ti pomalu začínáme chystat místo.

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Práci pro větší klienty a možnost projevit svou kreativitu naplno.
 • Flexibilitu – možnost pracovat, kdy chceš a přijít do kanceláře, jak se ti hodí.
 • Znáš cíl a víš, jak se k úkolům stavíme. Kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je jen na tobě.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

 1. Korektnost – Na čem se domluvíme, to platí. Nevymýšlíš si, jednáš s lidmi tak, jak chceš, aby jednali oni s tebou a za žádných okolností nelžeš kolegům nebo klientům.
 2. Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní a sleduješ svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak se zlepšit.
 3. Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale umíš ho citlivě říct a pokud ti něco vadí, řešíš to. Když tě naopak něco potěší, neváháš to dát najevo a poplácat se s kolegy po zádech.
 4. Zodpovědnost – Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nemůžeš stihnout, dáš to všem dopředu vědět.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV, portfolio a další informace o sobě na e-mailovou adresu eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.