Hledáme profíka na výkonnostní marketing

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Lákají tě PPC, RTB nebo kampaně na sociálních sítích a chceš rozvíjet svoje zkušenosti? Přidej se k nám do týmu!

Co budeš dělat

 • Hodně se učit, pokud teprve začínáš. Pod křídla si tě vezmou zkušenějších kolegové, kteří ti budou zadávat nejrůznější úkoly. Jako klíčový partner Googlu a jedna z největších agentur máme přednostně přístup k novinkám a můžeme je hned testovat. Budeš nám s tím pomáhat. 
 • Samostatně pracovat. Určitě je potřeba, aby ti nechybělo alespoň základní povědomí o online marketingu a ideálně i PPC kampaních. Všechno ti vysvětlíme a ukážeme, pak to ale bude hodně na tobě. Nebudeš jen sedět na židli a dívat se nám pod ruce.
 • Rozvíjet se v oblasti, která tě bude bavit nejvíc. Můžeš se stát marketingovým konzultantem se širokým rozhledem, který bude umět strategicky uvažovat a posouvat naše klienty. Anebo zjistíš, že tě baví RTB a chceš se naplno věnovat tomu. Necháme to na tobě.

Jak to bude probíhat?

 • První dny se budeš seznamovat s našimi systémy a týmem, zjistíš, jak to v PROFICIU chodí. Pod křídla si tě vezmou zkušenějších kolegové, kteří tě budou vést a zadávat praktické úkoly a vysvětlovat, co bude třeba. Budeš mít prostor studovat a hned si to i v praxi vyzkoušet. Pomalu se staneš specialistou na zvolenou oblast (Facebook, PPCRTB). 
 • Postupně u nás vyrosteš a staneš se konzultantem. Začneš mít přesah i do dalších oblastí online marketingu. Budeš pracovat na větší projektech a podílet se na tvorbě strategií a mediálního plánování. Začneš případně i komunikovat s klientem.
 • Pokud to bude oboustranně klapat, staneš se součástí týmu a možná dostaneš k ruce dalšího nováčka. Už budeš pracovat na největších projektech. Budeš mít přístup ke všem novinkám a jako jeden z prvních je možnost hned vyzkoušet. 

Kdo ti bude k ruce

 • První profík, o kterém uslyšíš, je Eva. Jako naše HR manažerka se stará o hladký průběh pohovorů. A když to klapne, bude to právě ona, kdo ti ukáže, jak to u nás chodí, pomůže nastavit všechny profily a podobně. 
 • Na pohovoru nebude chybět ani Dominik. Možná je ti povědomý z nějaké přednášky nebo workshopu. V PROFICIU pracuje od úplného začátku a je naším Strategy Directorem.
 • A aby jich na tebe nebylo málo, u pohovoru bude i Lucka. Mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. 

Tady ale zdaleka nekončíme. Je náš už víc jak 75, takže bude chvíli trvat, než poznáš všechny. Některé budoucí kolegy můžeš omrknout hned

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Know-how – naučíš se toho opravdu hodně, když budeš chtít
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svoji kreativitu
 • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě.
 • Vidíš to na full time, part time nebo individuální úvazek? Domluvíme se.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří odborníci na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes Adform až po landing page. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Kde už jsme se mohli potkat? Pomáháme tvořit e‑learning pro Digisemestr, kde jsme taky přednášeli. Stejně tak jsme svoje know-how předávali například na Marketing Festivalu, studentům na PEF MENDELU nebo NEWTON College, Czech Online Expu a dalších akcích.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš se přeci posouvat, ne? Pak očekáváme, že do toho dáš všechno.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když nejsi spokojený, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Připrav si svoje CV, motivační dopis a krátké video, ve kterém se nám představíš a shrneš, proč tě láká práce právě u nás. A pak to všechno pošli na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.