Hledáme profíka na výkonnostní marketing

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Lákají tě PPC, RTB nebo kampaně na sociálních sítích a chceš rozvíjet svoje zkušenosti? Přidej se k nám do týmu!

Co budeš dělat

 • Hodně se učit, pokud teprve začínáš. Pod křídla si tě vezmou zkušenějších kolegové, kteří ti budou zadávat nejrůznější úkoly. Jako klíčový partner Googlu a jedna z největších agentur máme přednostně přístup k novinkám a můžeme je hned testovat. Budeš nám s tím pomáhat. 
 • Samostatně pracovat. Určitě je potřeba, aby ti nechybělo alespoň základní povědomí o online marketingu a ideálně i PPC kampaních. Všechno ti vysvětlíme a ukážeme, pak to ale bude hodně na tobě. Nebudeš jen sedět na židli a dívat se nám pod ruce.
 • Rozvíjet se v oblasti, která tě bude bavit nejvíc. Můžeš se stát marketingovým konzultantem se širokým rozhledem, který bude umět strategicky uvažovat a posouvat naše klienty. Anebo zjistíš, že tě baví RTB a chceš se naplno věnovat tomu. Necháme to na tobě.

Jak to bude probíhat?

 • První dny se budeš seznamovat s našimi systémy a týmem, zjistíš, jak to v PROFICIU chodí. Pod křídla si tě vezmou zkušenějších kolegové, kteří tě budou vést a zadávat praktické úkoly a vysvětlovat, co bude třeba. Budeš mít prostor studovat a hned si to i v praxi vyzkoušet. Pomalu se staneš specialistou na zvolenou oblast (Facebook, PPC, RTB). 
 • Postupně u nás vyrosteš a staneš se konzultantem. Začneš mít přesah i do dalších oblastí online marketingu. Budeš pracovat na větší projektech a podílet se na tvorbě strategií a mediálního plánování. Začneš případně i komunikovat s klientem.
 • Pokud to bude oboustranně klapat, staneš se součástí týmu a možná dostaneš k ruce dalšího nováčka. Už budeš pracovat na největších projektech. Budeš mít přístup ke všem novinkám a jako jeden z prvních je možnost hned vyzkoušet. 

Kdo ti bude k ruce

 • První profík, o kterém uslyšíš, je Eva. Jako naše HR manažerka se stará o hladký průběh pohovorů. A když to klapne, bude to právě ona, kdo ti ukáže, jak to u nás chodí, pomůže nastavit všechny profily a podobně. 
 • Na pohovoru nebude chybět ani Dominik. Možná je ti povědomý z nějaké přednášky nebo workshopu. V PROFICIU pracuje od úplného začátku a je naším Strategy Directorem.
 • A aby jich na tebe nebylo málo, u pohovoru bude i Lucka. Mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. 

Tady ale zdaleka nekončíme. Je náš už víc jak 100, takže bude chvíli trvat, než poznáš všechny. Některé budoucí kolegy můžeš omrknout hned

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Know-how – naučíš se toho opravdu hodně, když budeš chtít
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svoji kreativitu
 • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě.
 • Vidíš to na full time, part time nebo individuální úvazek? Domluvíme se.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří odborníci na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes Adform až po landing page. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Kde už jsme se mohli potkat? Pomáháme tvořit e‑learning pro Digisemestr, kde jsme taky přednášeli. Stejně tak jsme svoje know-how předávali například na Marketing Festivalu, studentům na PEF MENDELU nebo NEWTON College, Czech Online Expu a dalších akcích.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Připrav si svoje CV, motivační dopis a krátké video, ve kterém se nám představíš a shrneš, proč tě láká práce právě u nás. A pak to všechno pošli na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.