Hledáme projektovou asistentku/asistenta /obsazeno/

Umíš projekty dotáhnout do konce? Jsi pes na termíny, precizní práci a plánování? Dovedeš poznat, kdy ustoupit a kdy zase necouvnout ani o kousek? Pokud padlo třikrát ano, hledáme právě tebe. Rosteme a s tím i objem toho, co musí šlapat jako hodinky. Proto k sobě do týmu hledáme posilu.

Na tuto pozici už jsme někoho super našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 50 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu. Mít to všechno pod palcem dá práci a jestli je to přesně to, co by tě bavilo, čti dál.

Koho hledáme

 • Organizačního guru. Musíš být od přírody systematický člověk, práci s nástroji na projektové řízení a interní procesy tě rádi naučíme. Google Sheets a Excel budou tvým denním chlebem, proto oceníme, jestli už s nimi máš řádné zkušenosti.
 • Empatického člena týmu. Někdy je potřeba nás trochu popohnat a ne vždy posloucháme. Trpělivost musí být tvoje druhé jméno. Budeš také k ruce našemu CEO, týmovým vedoucím, projekťačce i účetním.
 • Rozumného diplomata. Uvědomuješ si zodpovědnost, která přichází s tím, že budeš mít na starost hladký průběh projektů pro klienty. Dovedeš přemýšlet, jak věci dělat efektivněji a přicházet s řešeními. A když to bude potřeba, dovedeš s klientem nebo třeba dodavatelem vyřešit vše potřebné.
 • Znalce DPH. Budeš chystat podklady k fakturaci. Alespoň částečná znalost DPH se tedy určitě bude hodit.
 • Bezchybného kolegu. Bez překlepů, hrubek a příjemně. Tak budeme chtít, aby vypadala tvoje komunikace.
 • Full-timera. Budeme tě potřebovat v naší brněnské kanceláři, ideálně každý den od 9:00 do 15:00. Pomůžeš zajistit, aby všechno v kanceláři fungovalo, jak má. Zařídíš třeba tisk vizitek nebo připravíš klientům kávu.
 • Nadšence do online marketingu. Nemusíš být specialista, ale denně na tebe budeme touhle řečí mluvit. Bude skvělé, když nám budeš rozumět.
 • A jestli už máš zkušenosti s chodem společnosti v oblastech, jako je marketing, reklama, IT, právo nebo vývoj, pak ti pomalu začínáme chystat místo.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Očekáváme, že se ve svém oboru aktivně vzděláváš a nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když ti něco vadí, řešíš to.

Nabídneme ti

 • Zázemí a know-how jedné z největších digitálních agentur v Brně.
 • Zaškolování, neustálé vzdělávání a plnou podporu zkušeného týmu.
 • Partu skvělých lidí, kteří spolu rádi tráví čas i mimo práci.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám CV a  informace o sobě na e-mail eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!