Přejít na obsah

Hledáme RTB Specialist

Zajímá tě, jak se buduje brand pomocí reklamy? Chceš se zlepšovat v tom, jak nastavit úspěšnou reklamu na YouTube, Spotify či Twitchi? Pak jsi náš člověk. Do Digital Ads týmu právě hledáme na part-time novou posilu

Pozice

Part-time

Město

Brno / Remote

Máme kanceláře v Brně, Praze, Ostravě, Plzni i Českých Budějovicích

Adresy kanceláří

Mám zájem

V Proficiu máme na RTB vlastní část týmu, a tak se specialisté mohou věnovat nastavování a optimalizaci reklam naplno. Chceš se přidat? 

Potřebujeme někoho, kdo už má o RTB nějaké povědomí nebo chuť ho rychle získat. Například víš, jak fungují PPCčka, Google Analytics ti není cizí a chceš se posunout o kousek dál. Pokud k tomu zpočátku budeš potřebovat pomoc od zkušenějších kolegů, máš ji mít.

Jaké budou tvé úkoly

 • Zadávat pro naše klienty statické i dynamické bannerové kampaně. Postupně budeš přecházet od jednodušších věcí k samostatným úkolům.
 • Nastavovat kampaně v obsahové síti, pro YouTube i Spotify. U nás se dostaneš k úplným novinkám a rovnou si je můžeš zkusit odřídit.
 • Vyhodnocovat úspěšnost formátů a testovat, jak by se dala zlepšit.
 • Spolupracovat s dalšími specialisty na komplexních marketingových strategiích.
 • Pomáhat Client Succes Managerům hledat u klientů nové možnosti, jak rozšířit kampaně o nové formáty.
 • Denně komunikovat s kolegy, a když bude potřeba, prodiskutovat řešení s klientem.

Chci poslat CV

Digital Ads tým v akci
Digital Ads tým v akci

Co by ti nemělo chybět

 • Chceš se specializovat na RTB. Budeš se zdokonalovat ve všem, od plánování přes realizaci po správu kampaní. Pracujeme v systémech DV360, CM a AdForm, ale brousíme si zuby i na Amazon DSP. Učení se nových věcí tě bude provázet neustále.
 • Víš, jak fungují digitální kampaně. Znáš aspoň základy PPC reklamy a ani Google Analytics ti není cizí.
 • Máš možnost pracovat 80 hodin měsíčně. Zpočátku bude nejlepší docházet pravidelně do našich brněnských kanceláří, aby zaškolení proběhlo co nejrychleji. Od zkušených kolegů se toho naučíš nejvíc.
 • Žiješ online marketingem a sleduješ marketingové trendy. Nepřestáváme testovat, co zafunguje a přivede víc leadů.
 • Jsi týmový hráč. Všichni táhneme za jeden provaz, a tak čekáme, že budeš s ostatními sdílet svoje nápady a know-how. 
 • Je na tebe spolehnutí. Dodržuješ deadliny a co řekneš, to platí. Pracujeme hodně s online nástroji, tasky delegujeme v Asaně a poctivě trackujeme čas.

Chceš vědět, jak vypadají naše RTB projekty? Tak se podívej na náš blog.

S kým budeš pracovat

Seznam se Gabrielou Keprtovou, která v Proficiu pracuje už dva roky a nově se posunula na pozici Programmatic Team Leader. Se svým týmem spravuje hlavně brandové a prospectingové kampaně v obsahové síti, na Youtube nebo Spotify. Dostanou se i k perličkám typu DOOH.

Stále něco testujeme a zkoušíme nové věci. Programmatic nabízí širokou škálu reklamních formátů a možností cílení. Takže pokud tě baví různorodá práce, chceš se učit a vymýšlet, jak udělat věci jinak a lépe, je pro tebe RTB to pravé.

Gabriela Keprtová

Gabriela Keprtová

Programmatic Team Leader

Jako RTB Specialist se zařadíš do velkého kampaňového týmu, který napříč republikou řídí Lucka Mifková. V Proficiu pracuje už pět let. Na své nejnovější pozici Digital Advertising Director vede všechny kolegy, kteří se v Proficiu věnují PPC, Facebooku, RTB a zbožovým srovnávačům. 

V našem kampaňovém týmu je nás už přes 30 a spolupracujeme v jedné velké symbióze. Pokud chceš růst mezi lidmi, kteří své práci doopravdy rozumí, neváhej a napiš.

Lucie Mifková

Digital Advertising Director

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Po práci legraci
Po práci legraci

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové case studies nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.