Hledáme SEO specialistu, který chce být profíkem

Pozice je vhodná pro SEO specialistu, pro kterého analýza klíčových slov není záhadou. Chce se u nás zlepšovat, rozvíjet své znalosti a být jedním z nejlepších.

Projektů přibývá, ale my máme každý pořád jen dvě ruce. Do našeho SEO týmu proto hledáme specialistu, který už si něco vyzkoušel, ale neví, jak se posunout dál. My ti s tím pomůžeme. Nabídneme ti velké projekty známých značek, neomezené možnosti vzdělávání a tým, který tě ve všem podrží. 

Koho potřebujeme

 • Budoucího profíka. Chceme v tobě najít rovnocenného parťáka, který už si v oboru něco vyzkoušel a chce se posouvat dále. Při pohovoru se určitě budeme chtít podívat i na tvoji dosavadní práci. Nejde o roky praxe, ale výsledky. Chceme vidět jakoukoliv analýzu klíčových slov, na které jsi dříve pracoval. 
 • Samostatného specialistu. Dokážeš zpracovat úkoly v domluvený čas, nebudeš se bát požádat o pomoc při realizaci a budeš schopný si sám aktivně dohledat potřebné informace.
 • Znalce. Analýza klíčových slov, optimalizace obsahu, technické kontroly webu i získávání odkazů… Pokud už sis to vyzkoušel, jsou to body navíc. Pokud ne, stačí, když nám ukážeš, že si dovedeš najít základní informace a pracovat s nimi. 
 • Kamaráda marketingových nástrojů. Vyzkoušel sis, kde hledat data a jak s nimi pracovat. Ovládáš některý z nástrojů jako Collabim, Screaming Frog, Ahrefs nebo Marketing Miner.
 • Spolehlivého kolegu/​kolegyni. Jsi pečlivka. Na zprávy reaguješ, novinky v oboru ostražitě sleduješ, deadliny dodržuješ.
 • Aktivního týmového hráče. Pracuješ sice samostatně, ale nezapomínáš na ostatní. Je pro nás důležité, abychom se společně posouvali. Pokud narazíš na nějakou novinku, budeš ji s námi sdílet. Dobře fungující tým, ve kterém nechybí důvěra a otevřenost, je pro nás klíčový.
 • Do you speak English?/Sprechen Sie Deutsch? Máme klienty i v zahraničí. Když se osvědčíš na českých, pustíme tě i na ty zahraniční. Angličtina nebo němčina jsou plusové body.

Kdo bude tvůj šéf

Naše SEO specialisty vede Michal. Kromě rozvoje týmu také pečuje o největší klienty PROFICIA. Z jeho životopisu vyčteš přes 10 let zkušeností s přípravou analýz, podkladů a realizací všech kroků, které vedou ke komplexnímu růstu webů z pohledu SEO.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je odpovídající mzda.
 • Týmové know-how. Víc hlav víc ví (Proč teda vyhynuli draci?). Posouváme se společně a každou novinku sdílíme.
 • Volnost a možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline a spolehlivost. Pak už záleží jen na tobě, jestli do kanclu přijdeš v sedm nebo v osm. Určitě ale budeme rádi, když tě budeme vídat alespoň 3x týdně. 
 • Zázemí digitální agentury v centru Brna. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo třeba analytiky.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Interní a externí školení – často si přímo k nám zveme specialisty na dané téma. Rádi taky jezdíme nebo sledujeme online různé konference a workshopy.

Kdo jsme

Za více než 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám, proč bychom měli vybrat zrovna tebe, a spolu s CV pošli e‑mail na adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P.S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly