Hledáme šikovného accounta

Hledáme zkušenějšího člověka, která se přidá na naši pobočku v Praze.

Jako pytel blech. Takové jsou projekty, když jim chybí pevná ruka accounta. A to my bychom neradi. Proto rozšiřujeme řady a hledáme člověka, který se u nás rychle zorientuje a pomůže s řízením klientských projektů. Ze všeho nejdůležitější je pro nás zodpovědnost, organizovanost a znalost marketingového prostředí.

Pokud máš v CVčku práci na pozici accounta, projekťáka nebo specialisty v marketingové agentuře, už ti pomalu chystáme místo. 

Co budeš dělat

Máme v plánu maximálně rozvíjet tvůj potenciál a dosavadní zkušenosti. Počítáme s tím, že pod našimi křídly vyrosteš v seniorního accounta.

Budeš pracovat se zkušenými kolegy na velkých projektech. Ať už je to realizace marketingové kampaně, natáčení videa nebo rozjetí spolupráce s novým klientem, naučíme tě, jak se postarat o hladký průběh projektu. Tvým denním chlebem se stane plánování, zadávání práce, hlídání realizace a koordinace lidí i aktivit napříč celým týmem. Troufáš si? 

Koho potřebujeme

 • Rozeného projekťáka. V projektech musí být pořádek, takže organizační dovednosti by měly být tvým druhým jménem. Dokážeš složitá zadání rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem? Umíš plnit deadliny? To si budeme rozumět!
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby ke klientovi dorazil perfektní výstup a případně pomůžeš specialistům – získat podklady, zorganizovat společnou schůzku a podobně.
 • Diplomata. Budeš komunikovat s dalšími lidmi v týmu i s klienty. Příjemné vystupování a přátelský profesionální přístup je proto podmínkou. Lidé v týmu ti věří, nemáš problém obhájit svůj názor před kolegy nebo u klienta, ale vždy s respektem.
 • Spolehlivého parťáka. Časem poneseš zodpovědnost za celé projekty a jejich výsledky. Ale neboj, všechno tě naučíme. 
 • Věčného studenta. Marketing se neustále mění a přichází novinky. S rozvojem know-how ti pomůže tvůj budoucí šéf Lukáš, určitě ale budeme rádi, když se o náš obor budeš aktivně zajímat. 

Kdo bude tvůj šéf

Představujeme ti Lukáše, který se k nám připojil na začátku tohoto roku. Do té doby si prošel různými rolemi v oblasti online marketingu jak v komunikační agentuře, tak v mediálním domě nebo na straně klienta. Za 8+ let v digitálu získal spoustu know-how, které teď bude předávat právě tobě! Lukáš vede naši pražskou pobočku a těší se, že ti brzy ukáže naše kanceláře kousek od Náplavky.

Co ti nabídneme

 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní mzda. Detaily probereme na pohovoru.
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Zázemí dig­itál­ní agen­tu­ry s pobočkami ve 4 českých městech. Najdeš tu skvělé kafe, ovoce, pejsky, playstation nebo třeba stolní fotbálek.
 • Leg­endární team­build­ingyprůběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Part-time nebo full-time, pokud to bude dobře fungovat. Na všem se domluvíme.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 85 odborníků na online marketing. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu. Pokud rozšíříš naše řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako Direct pojišťovna, Manboxeo, Sportobchod nebo třeba Sanitino.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám proč bychom měli vybrat zrovna tebe a spolu s CV pošli mail na adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravidly