Hledáme budoucího profíka na e-mailing /obsazeno/

Do našeho brněnského týmu hledáme posilu na výpomoc s e-mailingovými kampaněmi. Bavilo by tě sestavování strategií, rozesílání a následné vyhodnocení? Chceš tvořit obsah newsletterů tak, aby ho lidé nejen četli, ale zároveň přinášel užitek a obchodní výsledky? Pak hledáme právě tebe!

Na tuto pozici jsme už někoho šikovného našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří téměř 50 odborníků. Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč všemi online médii. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Koho hledáme

  • Markeťáka s alespoň částečnými zkušenostmi s e-mailingem. Může to být Mailchimp, Mailkit, Smartemailing nebo třeba Ecomail.
  • Trochu ajťáka a trochu copywritera, co zvládne napsat e-mail pro přesně segmentované publikum. Znalost HTML a CSS se určitě bude hodit. Pokud máš navíc zkušenosti s kódováním šablon na míru (Foundation for Emails, MJML), body pro tebe. Určitě to ale zvládneme i bez toho a naučíme tě to.
  • Puntičkáře, který neodešle do schránek odběratelů žádnou chybu.
  • Stratéga s analytickým uvažováním, který bude kampaně nastavovat a vyhodnocovat. Google Analytics pro tebe není cizí slovo.
  • Nadšence do vzdělávání a hltání novinek v oboru.

Co ti nabídneme

  • Adekvátní ohodnocení, které se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
  • Možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline. Kdy se práci věnuješ, je na tobě.
  • Volnost. Když potřebuješ, můžeš pracovat z domu nebo kavárny. Občas tě ale budeme potřebovat v našich kancelářích. Za odměnu tu najdeš kávu, čaj, čerstvé ovoce a spoustu dalších dobrot.
  • Zázemí digitální agentury. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo analytiky.
  • Pohodový tým, super teambuildingy a průběžné vzdělávání.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Zodpovědnost. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Proaktivita. Nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat. Umíš aktivně přicházet s nápady.

Nasazení. Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Sleduješ svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak se zlepšit.

Pár informací navíc

Stačí, když nám věnuješ 2 dny v týdnu (50 až 60 hodin za měsíc). Pokud tedy stojíš o práci při studiu nebo jen zajímavé zpestření současného pracovního života, dej nám o sobě vědět.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám všechno důležité o sobě na e-mailovou adresu eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!