Hledáme specialistu na PPC kampaně

Hledáme člověka, který se v PPC systémech pohybuje už minimálně rok. Budeš to ty? Rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Chceš pracovat na zajímavých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

 • Specialistu na PPC kampaně. Pojmy jako CTR, CPA, PNO a ROI by ti rozhodně neměly být cizí. Budeš nastavovat a vyhodnocovat kampaně v Ads, Sklik a občas i v Bing Ads. Základní zkušenosti jsou proto nutnost, pokud se kampaním věnuješ dlouhá léta – body pro tebe.
 • Odborníka. Potřebujeme, aby ti opravdu nechyběly znalosti PPC reklamy. Proto bychom ve tvém CV, ještě než se potkáme na pohovoru, rádi viděli Ads certifikáty: Základy reklamy ve službě Ads a Reklama ve Vyhledávání.
 • Týmového hráče. Máš chuť se pořád zlepšovat. Sleduješ trendy v placené návštěvnosti a posouváš tým i byznys klienta. Začínáš u strategie, pokračuješ přes realizaci až po vyhodnocení.

Kdo bude tvoje šéfka

Seznam se s Luckou. Mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. Spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje display a PPC kampaně. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní ohodnocení.
 • Home office u nás není žádný problém, když všechno šlape, jak má. Počítáme ale s tím, že pokud bude třeba, nemáš problém být v kanceláři. Na všem se domluvíme.
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Velux, Ytong, Sanitino, SportObchod, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly