Hledáme specialistu na PPC kampaně

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích. 

Chceš pracovat na zajímavých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

  • Specialistu na PPC kampaně. Pojmy jako CTR, CPA, PNOROI by ti rozhodně neměly být cizí. Budeš nastavovat a vyhodnocovat kampaně v Ads, Sklik a občas i v Bing Ads. Alespoň základní zkušenosti jsou nutnost, pokud se už kampaním věnuješ dlouhodobě – body pro tebe.
  • Odborníka. Potřebujeme, aby ti opravdu nechyběly znalosti PPC reklamy, ať už jsi junior nebo senior. Proto bychom ve tvém CV, ještě než se potkáme na pohovoru, rádi viděli Ads certifikáty: Základy reklamy ve službě Ads a Reklama ve Vyhledávání.
  • Týmového hráče. Máš chuť se pořád zlepšovat. Sleduješ trendy v placené návštěvnosti a posouváš tým i byznys klienta. Začínáš u strategie, pokračuješ přes realizaci až po vyhodnocení.

Kdo bude tvoje šéfka

Seznam se s Luckou. Mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. Spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje display a PPC kampaně. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

  • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
  • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní ohodnocení.
  • Home office u nás není žádný problém, když všechno šlape, jak má. Počítáme ale s tím, že pokud bude třeba, nemáš problém být v kanceláři. Na všem se domluvíme.
  • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
  • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 75 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes Adform až po landing page. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Očekáváme, že se ve svém oboru sám aktivně vzděláváš. Už máš zkušenosti, takže nečekáš, až ti někdo řekne, co máš kde hledat a číst.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když nejsi spokojený, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly