Hledáme specialistu na PPC kampaně do Prahy

Hledáme zkušeného člověka (alespoň mediora), který se v PPC systémech pohybuje už nějakou dobu. Budeš to ty? Rádi tě přivítáme na naší pražské pobočce.

Chceš pracovat na velkých a důležitých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

 • Specialistu na PPC kampaně. Umíš spravovat kampaně v Google Ads, Skliku a příležitostně i Microsoft Advertisingu. Máš analytické myšlení a v Google Analytics jsi jako ryba ve vodě. Nezalekneš se vyšších rozpočtů a silných brandů.
 • Odborníka, který se chce posunout. Při práci přemýšlíš, jak to udělat lépe a efektivněji. Sleduješ nové trendy a nebojíš se je testovat. 
 • Týmového hráče. Jsi spolehlivý, důsledný, s proklientským přístupem. Nevadí ti sdílet své znalosti s kolegy a pořád přemýšlíš, jak kampaně posouvat dále.

Kdo bude tvůj šéf

Seznam se s Martinem. V PROFICIU pracuje 3 roky, letos úspěšně odstátnicoval a stal se PPC Team Leaderem. (What a year!) Kromě starosti o tým spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje kampaně našich největších klientů.

Budeš součástí jednoho velkého kampaňového týmu, který vede Lucka.

Co ti můžeme nabídnout

Nechceme toho málo, spolehlivého a zkušeného člověka ale dokážeme náležitě ocenit. Čeká na tebe:

 • Adekvátní mzda, která roste společně s tvými výsledky. Detaily probereme na pohovoru.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků, s kterými se budeš neustále zlepšovat. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Volnost a home office. Můžeš pracovat odkudkoliv a pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. 
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.
 • CEO, který ti bude vždy naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Legendární teambuildingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Konference a workshopy máme více než rádi.
 • PŘI práci legraci. Nečekáme na padla. Umíme si to užít i v kanclu.
 • Sportu zdar! Ale o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát…

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

V PROFICIU je už přes 100 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu.

Patříme mezi 3 % Premier partnerů Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly.