Hledáme specialistu na srovnávače zboží a affiliate marketing

Hledáme juniorního i seniorního člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na jedné z našich poboček v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Chceš pracovat na zajímavých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Koho potřebujeme

 • Specialistu. Rozumíš si s XML a CSV feedy nebo alespoň tušíš, odkud vítr vane? Dokážeš pomoct klientům s nastavením biddingové strategie nebo máš minimálně pořádnou chuť se tuhle část performance marketingu naučit? Pak jsi tu správně! Bonusové body dostaneš za Mergado certifikaci a znalost nástrojů jako je Beed a Bidding Fox.
 • Týmového hráče. Máš chuť se pořád zlepšovat. Sleduješ trendy v marketingu a posouváš tým i byznys klienta. Začínáš u strategie, pokračuješ přes realizaci až po vyhodnocení.
 • Člověka, který se vyzná. Chápeš rozdíl mezi publisherem a advertiserem? Náplní tvojí práce nebudou jen zbožáky a feedy, ale také affiliate. Je super, pokud se vyznáš v nástrojích jako je CJ a AffilBox. Ale i to tě případně doučíme, pokud prokážeš pořádný zápal.

Kdo bude tvůj šéf

Adama už pravděpodobně znáš – ročně se totiž jako přednášející mihne na opravdu spoustě konferencí. Je to totiž kapacita ve svém oboru a my jsme rádi, že ho máme mezi sebou! 

Před PROFICIEM se staral o kampaně parfémového giganta NOTINO a u nás teď spravuje zbožáky nejrůznějším klientům. Pomáhá plánovat expanzní strategie a podporuje klienty v rozvíjení affiliate sítí. Rozhodně ti tedy bude mít co předat. 

A co je nejlepší? Své know-how si nenechá pro sebe. Prosedí s tebou hodiny a hodiny, aby z tebe byl co možná největší profík. :)

V týmu se potkáš i se SimčouLuckou. Podívej se, jakými tématy se tahle trojka zabývá. Na PROFICIO blogu najdeš spoustu článků, které by se ti mohly hodit.

Co ti můžeme nabídnout

 • Svobodu, know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.
 • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě. Nabízíme ti možnost práce na pobočkách v Brně, Praze nebo Ostravě.
 • Full time. Pokud ale teprve studuješ a potřebuješ nějakou dobu pracovat třeba na part time, rádi na tebe s plným úvazkem počkáme.
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Každou středu se v PROFICIU školíme o jedné oblasti marketingu. A každý měsíc si sdílíme to nejdůležitější, co se v jednotlivých oborech odehrálo. Kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Tým, s kterým se budeš neustále zlepšovat. A s kterým se taky často zasměješ.
 • PŘI práci legraci. Nečekáme na padla. Umíme si to užít i v kanclu. Každý měsíc jeden tým připravuje pro ostatní snídani. A jednou měsíčně nám přivezou ze Soulu skvělý oběd! 
 • Sportu zdar! Pokud miluješ pohyb, dvakrát týdně si můžeš zajógovat na lekci od Yoga Garden Brno přímo v PROFICIO kanclu. A o MultiSportce za pusu snad ani nemusíme psát.
 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní ohodnocení.

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes DV 360 až po landing page. Pro zbožáky jsme také jednou z agentur s nejlepším přístupem k novým informacím, beta testům a nástrojům od různých dodavatelů.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým. V PROFICIU táhneme za jeden provaz a máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. 
 2. Svoboda a spolehlivost. Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme. Co řekneš, to platí. 
 3. Proklientský přístup. Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. 
 4. Entuziasmus. Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly