Hledáme stratéga pro digitální marketing

Pro klienty chceme být strategickým partnerem. Proto potřebujeme někoho, kdo zkušenosti s marketingovými strategiemi a plánováním kampaní má –⁠ nebo se to zvládne s naší podporou naučit.

Máš za sebou plánování digitálních komunikačních strategií? Víš, jak správně naplánovat taktiky a jejich KPIs? Anebo jsi zkušený marketingový specialista s povědomím o všech taktických disciplínách, nechybí ti analytické myšlení a chceš se posunout na strategičtější pozici? V tom případě hledáme přesně tebe!

Rovnou se přihlásit!

Pokud se o pozici chceš dozvědět víc, čti dál. :) 

Co budeš dělat

 • Připravovat strategie založené na datech a průzkumech. Budeš se věnovat analýze cílové skupiny a tomu, jak ji oslovit lépe než konkurence.
 • Pomáhat definovat cíle a KPIs pro hlavní aktivity a plánovat taktiky tak, abychom splnili klientovy představy.
 • Zapojíš se do týmu a budeš v úzké spolupráci se specialisty na Digital Ads nebo analytiky. Budeš dohlížet na výsledky a propojovat všechny aktivity do jednoho smysluplného celku. 
 • Pomůžeš nám k vyšší úspěšnosti v tendrech. Čekáme, že když se stratég zapojí, musí zvýšit pravděpodobnost úspěchu.

Chceš vědět, jak může vypadat tvůj příští projekt? Třeba to bude podobná analýza, jakou jsme dělali o trhu se streamovacími službami v Africe. 

 

PROFICIO v akci

Koho potřebujeme?

 • Digitálního stratéga. Zvládneš říct, co má smysl dělat a co ne. Umíš společně s accountem a klientem vydefinovat SMART cíle, specifikovat cílovou skupinu i to, jaký typ komunikace/​​​sdělení nám pomůže zlepšit výsledky.
 • Nadšence pro online. Většina kampaní a aktuálních klientů, na kterých tým pracuje, je z e‑commerce prostředí. Tam je potřeba podpora stratéga, takže v onlinu musíš být jako ryba ve vodě.
 • Projekťáka. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem. Deadliny plníš ideálně s předstihem.
 • Profíka. Máš slušné portfolio realizovaných projektů a reference, které potvrdí tvoji spolehlivost. 
 • Diplomata. Tvoje komunikační a prezentační schopnosti se projeví už v oslovovacím dopise. Když na to přijde, klidně ho napíšeš i v angličtině nebo němčině. Nutná podmínka to ale není.
 • Vizionáře. Nespokojíš se jen tak s něčím a i malý nápad dovedeš s ostatními přetvořit v něco nepřehlédnutelného. A efektivního.
 • Dotahovače. Rozdělit práci a hodit nohy na stůl? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Dohlédneš, aby výstup byl perfektní.
 • Věčného studenta. Víš, že v online marketingu není nikdy padla. Díváš se kolem sebe, diskutuješ s kolegy a snažíš se neustále zlepšovat. 

Kdo bude tvůj šéf

Seznam se s Dominikem, Strategy Directorem a partnerem ve skupině PROFICIO. Má na starost řízení svého týmu a zodpovídá za marketingové strategie našich největších klientů. Většinu volného času věnuje rodině a těch pár zbývajících minut vzpomíná na to, jak kdysi hrál basketbal.

Co ti nabídneme

Na rovinu – nechceme toho málo. Spolehlivého člověka, který má touhu se neustále učit a zlepšovat, ale dokážeme náležitě ocenit. Čeká na tebe:

 • Adekvátní mzda, která roste společně s tvými výsledky. Detaily probereme na pohovoru.
 • Zázemí jednoho z největších marketingových týmů v ČR. Budeš mít k ruce analytiky, grafiky, obsaháře, UXáky, SEO specialisty, výkonnostní tým a CEO, kterého zajímá tvůj názor.
 • Flexibilita. Přizpůsob si pracovní dobu podle sebe. Hlavní je deadline a splněné úkoly. Když budeš potřebovat, pracuj z domu.
 • Stabilní tým zkušených markeťáků, s kterými se budeš neustále zlepšovat. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí proaktivitu.
 • Legendární teambuildingy i průběžné vzdělávání. Konference a workshopy máme více než rádi.

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

V PROFICIU je už přes 130 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš pochytit celé know-how byznysu.

Patříme mezi 3 procenta prémiových partnerů Googlu, jsme Sklik a Meta certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Košík.cz, Direct pojišťovna, Ytong, Sanitino, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Zaujali jsme tě?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly