Hledáme UX designéra a výzkumníka /obsazeno/

Staň se součástí našeho brněnského UX týmu a navrhuj weby, které se budou líbit a zároveň splní svoje cíle. Dokážeš pochopit, jak se uživatel rozhoduje, přemýšlí a jaké jsou jeho motivace? Zvládneš na základě výzkumu navrhnout celý web? Pak hledáme právě tebe!

Na tuto pozici jsme už někoho šikovného našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme

Za 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří téměř 50 odborníků v 6 specializovaných týmech. Máme za sebou tvorbu desítek úspěšných webů, které denně navštíví desetitisíce uživatelů. Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč všemi online médii. Jsme jediná Sklik Certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 15 klíčových agentur Googlu.

Koho hledáme

  • Nadšence do UX. Netřeba mít letité zkušenosti, ale musí tě to bavit. Víš, jak se tvoří wireframe a časem si troufneš i na spuštění kompletního webu. Pokud máš navíc zkušenosti třeba s Axure, body pro tebe.
  • Výzkumníka. Bez dat a uživatelského testování web nemůže stoprocentně fungovat. Budeme rádi, když s tím budeš aktivně pracovat. Všechno potřebné tě případně naučíme.
  • Člověka s empatií a smyslem pro detail, který zvládne časem projektově ukočírovat celý proces od počáteční schůzky s klientem až po uživatelské testování a vyhodnocení.
  • Nadšence do vzdělávání a hltání novinek v oboru.

Potřebujeme tě alespoň na 50 hodin měsíčně. A než se všechno naučíš, k ruce ti budou týmoví kolegové.  

Co ti nabídneme

  • Adekvátní ohodnocení, které se zvyšuje s tím, jak se rozvíjíš.
  • Možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline. Kdy se práci věnuješ, je na tobě.
  • Volnost. Když potřebuješ, můžeš pracovat z domu nebo kavárny. Občas tě ale budeme potřebovat v našich kancelářích. Za odměnu tu najdeš kávu, čaj, čerstvé ovoce a spoustu dalších dobrot.
  • Zázemí digitální agentury. Budeš mít k ruce nejen týmové kolegy, ale i grafiky, obsaháře nebo analytiky.
  • Pohodový kolektiv, super teambuildingy a průběžné vzdělávání.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Zodpovědnost. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Proaktivita. Nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat. Umíš aktivně přicházet s nápady.

Nasazení. Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Sleduješ svůj obor tak podrobně, že ti neunikne žádná novinka nebo tip, jak se zlepšit.

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Pošli nám všechno důležité o sobě na e-mailovou adresu eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!