Hledáme zkušeného account manažera

Pozice je vhodná pro ostřílené profíky. V oboru o tobě řeknou, že jsi senior. Lokalita: Čechy

Je tvoje parketa e‑commerce a pohybuješ se v tomto oboru alespoň 2 roky? Neustále se vzděláváš, sleduješ novinky a znáš lidi z oboru? Tahle práce nebude snadná, ale ty už přece dobře víš, že sales v marketingu není žádný med. Máme velké nároky a vysoká očekávání. Na oplátku si tě ale dovedeme vážit a patřičně ohodnotit. Jdeš do toho?

Koho potřebujeme

 • Znalce svého oboru. Tvoje vystupování u klientů bude naší vizitkou. Troufneš si na debatu o databázích, financích i ekonomice? Rozumíš podnikovým a finančním procesům? Musíš, jinak to klapat nebude.
 • Zkušeného nadšence do online marketingu. Denně mluvíme markeťáckou řečí a naši klienti samozřejmě taky. Budeš s nimi řešit například datovou expertízu, BI, automatizaci programmatic kampaní nebo reporting. Proto se ti bude znalost marketingu více než hodit.
 • Rozeného accounta s kontakty. Očekáváme, že se za nás pořádně porveš. Hledáme zkušeného člověka s velkou sítí kontaktů. Budeš budovat dlouhodobé vztahy a udržovat je s našimi klienty – stávajícími i těmi potenciálními. Příjemné vystupování a trpělivost proto musí být tvým druhým jménem.
 • Samostatného parťáka. Nic nenecháš náhodě. Dokážeš najít příležitost a odprezentovat ji. A když to klapne, zvládneš spolu se specialisty připravit celou strategii. Potřebujeme silný tah na branku a jistotu, že svěřené úkoly hravě dotáhneš. 

Co ti můžeme nabídnout

 • Full-time. IČ/HPP. Máme velké plány a chceme se do nich pustit naplno. Počítáme s tím, že budeš v první linii.
 • Na druhou stranu ti ale dáme možnost přizpůsobit si pracovní dobu. Hlavní je deadline a splněné úkoly.
 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je adekvátní ohodnocení.
 • Volnost. Když potřebuješ, můžeš pracovat z domu nebo kavárny. Necháme na tobě, zda budeš dojíždět do kanceláří, nebo ti bude stačit online kontakt a využiješ možnost pracovat fully remote. Schůzky u klientů tě zavedou i do různých míst po Čechách.
 • Zázemí digitální agentury. Budeš mít k ruce analytiky, grafiky, obsaháře, UXáky, SEO specialisty, výkonnostní tým a bosse, kterého zajímá tvůj názor.
 • Pohodové kolegy, legendární teambuildingy a pravidelné vzdělávání.

Kdo bude tvůj šéf

Pokud ho ještě neznáš z nejrůznějších akcí –⁠ seznam se s Petrem. Před PROFICIEM pracoval 5 let jako obchodní ředitel v Antee. Byl taky ambasadorem Business Animals – největší komunity obchodníků v Česku. A tím nekončíme…

Je jedním ze zakládajících členů networkingové skupiny Mastermindklub.cz. Zúčastnil se několika podcastů a je aktivní v oblasti obchodu, inovací a digitálního marketingu. Tobě bude skvělým šéfem, který ti předá mnoho zkušeností!

Tady se můžeš podívat na rozhovor s Petrem, kde mluví mimo jiné o aktuálních trendech v obchodu: https://www.youtube.com/watch?v=kNIo-YL5Djg 

Kdo jsme

Za 9 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Skupinu PROFICIO tvoří také UX a webové studio PORTA design a nejčerstvěji Databy, tým specializovaný na BI a Data Science. 

V PROFICIU je už přes 100 odborníků na marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Nejsme dělníci, ale strategičtí partneři našich klientů. Ty tak můžeš nasávat celé know-how byznysu.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Tak se nám ozvi. Můžeš poslat zprávu na LinkedInu, zavolat, vyslat poštovního holuba… Nejjistější ale bude, když pošleš svoje CV na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz. Možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým.

Obsah obrázku tráva, exteriér, lidé, skupina

Popis byl vytvořen automaticky

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly