Hledáme zkušeného grafika

Pozice je vhodná pro zkušené grafiky a kreativní duše.

Počet našich klientů neustále roste, ale počet rukou nám nepřibývá. Do našeho kreativního týmu v Brně proto hledáme šikovnou grafičku nebo grafika, pro kterého je důležitý perfektní výstup, dobře fungující tým a nebojí se žádné práce.

Co budeš dělat

 • Žádná část kreativní práce pro nás není méně důležitá. Někdy tě budou čekat úplné základy jako je rozformátování bannerů, úprava fotek nebo třeba posty na sociální sítě.
 • Jindy nám budeš pomáhat vymýšlet koncepty pro vizuální stránku kampaní. A nápad pak přetavíš do podoby prezentovatelné klientovi. 
 • Těm budeš taky radit, jak má jejich propagace celkově vypadat.
 • Neminou tě ani ilustrace nebo animace, a to napříč platformami pro nejrůznější klienty.
 • Budeš propojovat online kampaně s těmi, které jsou offline.

Koho potřebujeme

 • Zodpovědného člena týmu. Ze všeho nejvíc potřebujeme vědět, že se na tebe můžeme spolehnout a co se řekne, to platí. Dodržování deadlinů a to, že nás nenecháš ve štychu, musí být samozřejmost.
 • Kreativní duši se zásobou dobrých nápadů. Ale i člověka, co každý nápad dotáhne do zdárného konce – v super kvalitě a v termínu.
 • Zkušeného grafika, který ovládá minimálně Photoshop a Illustrator. Další programy jako Indesign nebo Lightroom jsou příjemným bonusem. Pokud umíš videa nebo animace, máš body navíc.
 • Někoho, kdo zapadne. Chceme tě vídat v kanceláři, i když home office taky není problém. Týmový duch je pro nás ale důležitý, stejně tak jako to, abys bez problému dorazil/​a na schůzku, když bude potřeba. 

Kdo ti bude k ruce

První profík, o kterém uslyšíš, je Eva. Jako naše HR manažerka se stará o hladký průběh pohovorů. A když to klapne, bude to právě ona, kdo ti ukáže, jak to u nás chodí, pomůže nastavit všechny profily a podobně. Na pohovoru se potkáš taky se Zuzkou a Radkem – to jsou tvoji budoucí kolegové grafici. Rádi ti kdykoliv se vším pomůžou, v PROFICIU už pracují několik let a zkušenosti jim nechybí. Přísných pohledů se ale bát nemusíš, tihle dva jsou pro každou legraci.

Co ti nabídneme

 • Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní mzda.
 • Stabilní kreativní tým, pro který je nejdůležitější důvěra, otevřenost a lidskost.
 • CEO, který ti bude naslouchat a ocení tvoje nápady.
 • Zázemí dig­itál­ní agen­tu­ry v centru Brna. Najdeš tu skvělé kafe od MOTMOT, ovoce, pejsky, playstation nebo třeba stolní fotbálek.
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Zatím part time a když to bude dobře fungovat, tak se můžeme bavit o práci na plný úvazek.

Kdo jsme

Za 7 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 70 odborníků na online marketing. Jsme Sklik certifikovaná agentura a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu. Pokud rozšíříš naše brněnské řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Grohe, iDoklad, COMFOR, GUMOTEX, HT dveře nebo třeba Adrop.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš si, že hledáme právě tebe?

Napiš nám, proč bychom měli vybrat zrovna tebe. Připoj krátké video, kde nám o sobě povíš trochu víc, CV a svoje portfolio a to všechno pošli e-mail eva.necasova@proficio.cz. Možná to pak budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly