Máš sociální sítě pod palcem? Buď náš community manager /obsazeno/

Baví tě sledovat novinky na Instagramu, Facebooku a YouTube? Chceš umět budovat značku na sociálních sítích a pracovat s komunitou? Dáme ti šanci! Pomoz našim klientům, aby byli na sítích vidět. Komunikuj jejich jménem a starej se jim o dobrou pověst.

Na tuto pozici jsme už někoho šikovného našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 50 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno. Když budeš chtít, můžeme tě leccos naučit. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu. Zaujali jsme tě? Čti dál!

Koho hledáme

  • Nadšence do sociálních sítí. Pokud je denně používáš a z uživatelského hlediska znáš dokonale Facebook, Instagram nebo třeba i YouTube, jsi náš člověk.
  • Empatického jedničkáře. Češtinu máš v malíčku a dovedeš pracovat s tonalitou negativní komentáře uživatelů tě nerozhází, pozitivní dovedeš odměnit lajkem nebo poděkováním.
  • Rozumného diplomata. Uvědomuješ si zodpovědnost, která přichází s tím, že budeš komunikovat jménem velkých i malých firem. Trpělivost je tvoje druhé jméno.
  • Chameleona. Dovedeš splynout se značkou a přizpůsobit jazyk cílové skupině. Určitě by ti neměly chybět komunikační dovednosti.
  • Studenta nebo spolehlivého brigádníka. Každý den budeme potřebovat alespoň trochu tvého času a jednou za týden se k nám přidáš v kanclu.
  • Jestli už máš se vším nějaké zkušenosti, pak ti pomalu začínáme chystat místo.

Co je pro nás důležité

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Očekáváme, že se ve svém oboru aktivně vzděláváš a nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když ti něco vadí, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Nabídneme ti

  • Zázemí a know-how jedné z největších digitálních agentur v Brně.
  • Zaškolování, neustálé vzdělávání a plnou podporu zkušeného týmu.
  • Partu lidí, kvůli které by se i David Beckham obarvil na zrzavo, kdyby to byla podmínka přijetí.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám CV, informace o sobě a třeba i odkazy na své profily na e-mail eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!