Hledáme machra na výkonnostní kampaně /obsazeno/

Kampaně máš v malíčku, chceš pracovat na zajímavých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho brněnského PPC týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Na tuto pozici jsme už někoho našli

Ale neztrácej hlavu. Podívej se na další volná místa nebo nás sleduj na Facebooku a nové inzeráty ti neuniknou.

Nevěš hlavu, mrkni na aktuální pozice

***

Kdo jsme

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 45 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes Adform až po landing page. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Koho hledáme

  • Specialistu na PPC kampaně. Pojmy jako CTR, CPA, PNO a ROI jsou tvým denním chlebem. Budeš nastavovat a vyhodnocovat kampaně v AdWords, Sklik a občas i v Bing Ads. Pokud máš navíc zkušenosti s display a videoreklamou body navíc pro tebe.
  • Profíka. Potřebujeme, abys měl prokazatelné znalosti PPC reklamy. Proto bychom ve tvém CV rádi viděli Adwords certifikáty: Základy reklamy ve službě AdWords a Reklama ve Vyhledávání.
  • Odborníka na FB kampaně. Umíš je nastavit a optimalizovat, máš přehled o všech možnostech inzerce a dovedeš klientovi doporučit, jaký typ je vhodné v konkrétních případech použít.
  • Týmového hráče. Máš chuť se pořád zlepšovat. Sleduješ trendy v placené návštěvnosti a posouváš tým i byznys klienta. Začínáš u strategie, pokračuješ přes realizaci až po vyhodnocení.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Očekáváme, že se ve svém oboru sám aktivně vzděláváš. Už máš zkušenosti, takže nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když nejsi spokojený, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Nabídneme ti

  • Svobodu, know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.
  • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí kreativitu.
  • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje, ale potřebujeme tě alespoň 3x týdně. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV, portfolio a další informace o sobě na e-mail eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!

Zvládneš PPC kampaně, po kterých štěkne každý pes? Chceme tě.