Hledáme machra na výkonnostní kampaně

Kampaně máš v malíčku, chceš pracovat na zajímavých projektech a hledáš stabilní zázemí marketingové agentury? Staň se parťákem našeho brněnského PPC týmu a pomáhej klientům dostat se nejen na TOP pozice, ale také nastavovat strategie, které povedou ke skvělým výsledkům.

Kdo jsme

Za více než 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 45 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč různými médii od Facebooku přes Adform až po landing page. Jsme jediná Sklik certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu.

Koho hledáme

  • Specialistu na PPC kampaně. Pojmy jako CTR, CPA, PNO a ROI jsou tvým denním chlebem. Budeš nastavovat a vyhodnocovat kampaně v AdWords, Sklik a občas i v Bing Ads. Pokud máš navíc zkušenosti s display a videoreklamou body navíc pro tebe.
  • Profíka. Potřebujeme, abys měl prokazatelné znalosti PPC reklamy. Proto bychom ve tvém CV rádi viděli Adwords certifikáty: Základy reklamy ve službě AdWords a Reklama ve Vyhledávání.
  • Odborníka na FB kampaně. Umíš je nastavit a optimalizovat, máš přehled o všech možnostech inzerce a dovedeš klientovi doporučit, jaký typ je vhodné v konkrétních případech použít.
  • Týmového hráče. Máš chuť se pořád zlepšovat. Sleduješ trendy v placené návštěvnosti a posouváš tým i byznys klienta. Začínáš u strategie, pokračuješ přes realizaci až po vyhodnocení.

Jaké hodnoty jsou pro nás nejdůležitější

Korektnost – Co řekneš, to platí. Umíš si ohlídat čas i práci. Dodržuješ termíny a když víš, že něco nestíháš, dáš to včas vědět.

Nasazení – Chceš, aby tvoje práce byla perfektní. Očekáváme, že se ve svém oboru sám aktivně vzděláváš. Už máš zkušenosti, takže nečekáš, až ti někdo řekne, co máš dělat.

Otevřenost – Nedusíš v sobě názor, ale zvládneš ho citlivě sdělit. Když nejsi spokojený, řešíš to. Pokud tě naopak někdo potěší, neváháš ho poplácat po rameni.

Nabídneme ti

  • Svobodu, know-how, uznání a adekvátní ohodnocení.
  • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí kreativitu.
  • Flexibilitu. Do kanceláře můžeš přijít, jak ti vyhovuje, ale potřebujeme tě alespoň 3x týdně. Znáš svůj cíl a povinnosti, ale kdy ze sebe vydáš to nejlepší, je na tobě.

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV, portfolio a další informace o sobě na e-mail eva.krcmarova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!

Zvládneš PPC kampaně, po kterých štěkne každý pes? Chceme tě.