Hledáme RTB specialistu

Hledáme juniorního i zkušenějšího člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na naší pobočce v Brně. Nevadí nám ale ani home office, pokud komunikace nebude váznout.

Staň se parťákem našeho týmu a pomáhej klientům dostat se do povědomí zákazníků pomocí RTB reklamy. Pracuj s námi na projektech, které dávají smysl a strategicky posouvají byznys klienta. 

Pokud máš předchozí zkušenosti z oboru, bereme tě všema deseti! A jestli ne, rádi tě všechno naučíme, pokud máš o RTB opravdu zájem. 

Koho potřebujeme

 • Budoucího anebo už zkušeného specialistu na plánování, realizaci a správu RTB kampaní – především v systému DV360 (DoubleClick) a Adform.
 • Pojmy jako DSP, SSP, CPV, CTR, CPM, reach nebo visibilita by ti neměly být cizí. Jestli neznáš úplně všechny, tak to společně doženeme. Naopak pokud jsi v tomhle jako ryba ve vodě a víš, na co jsou nejlepší private dealy nebo co si pořídíš za floor price, už ti chystáme židli.
 • Nadšence do online marketingu. Sleduješ marketingové trendy, hltáš každou novinku a posouváš tak tým i byznys klienta. Budeš pomáhat accountům zlepšovat klientskou spolupráci a aktivně hledat nové možnosti.
 • Týmového hráče. Všichni táhneme za jeden provaz, a tak čekáme, že budeš s ostatními sdílet svoje nápady a know-how. Oni to budou dělat úplně stejně. 

Kdo ti bude šéfovat

Zapamatuj si jméno Lucka Mifková. Lucka mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. Spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje display a PPC kampaně. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je adekvátní mzda, na detailech se ale domluvíme na pohovoru. Budeme rádi, když nám povíš svoji představu, určitě s tím něco vymyslíme. ;)
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí kreativitu.
 • Home office u nás není žádný problém, když všechno šlape, jak má. Pokud ale bude třeba, nemáš problém být v kanceláři. 
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.

Kdo jsme

Za víc jak 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 85 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Jsme Sklik certifikovaná agentura, patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu a nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě podle žebříčku Deloitte Technology Fast. Pokud rozšíříš naše řady, můžeš se těšit na práci pro klienty jako je Direct pojišťovna, Sanitino, SportObchod, COMFOR, Ytong, HT dveře nebo třeba Adrop.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace o sobě na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly.