Hledáme RTB specialistu

Hledáme juniorního i zkušenějšího člověka. Když chybějící zkušenosti doženeš o to větší pílí, rádi tě přivítáme na naší pobočce v Brně. Nevadí nám ale ani home office, pokud komunikace nebude váznout.

Staň se parťákem našeho týmu a pomáhej klientům dostat se do povědomí zákazníků pomocí RTB reklamy. Pracuj s námi na projektech, které dávají smysl a strategicky posouvají byznys klienta. 

Pokud máš předchozí zkušenosti z oboru, bereme tě všema deseti! A jestli ne, rádi tě všechno naučíme, pokud máš o RTB opravdu zájem. 

Koho potřebujeme

 • Budoucího anebo už zkušeného specialistu na plánování, realizaci a správu RTB kampaní – především v systému DV360 (DoubleClick) a Adform.
 • Pojmy jako DSP, SSP, CPV, CTR, CPM, reach nebo visibilita by ti neměly být cizí. Jestli neznáš úplně všechny, tak to společně doženeme. Naopak pokud jsi v tomhle jako ryba ve vodě a víš, na co jsou nejlepší private dealy nebo co si pořídíš za floor price, už ti chystáme židli.
 • Nadšence do online marketingu. Sleduješ marketingové trendy, hltáš každou novinku a posouváš tak tým i byznys klienta. Budeš pomáhat accountům zlepšovat klientskou spolupráci a aktivně hledat nové možnosti.
 • Týmového hráče. Všichni táhneme za jeden provaz, a tak čekáme, že budeš s ostatními sdílet svoje nápady a know-how. Oni to budou dělat úplně stejně. 

Kdo ti bude šéfovat

Zapamatuj si jméno Lucka Mifková. Lucka mezi profíky patří už 3 roky. Jako Brand Advertising Team Leader se stará nejen o spokojený tým, ale i klíčové klienty. Spravuje, optimalizuje a vyhodnocuje display a PPC kampaně. Pokud ji nepotkáš v kanceláři, pravděpodobně zrovna nahání jedno ze svých dětí nebo sportuje.

Co ti můžeme nabídnout

 • Zadarmo to nebude. Samozřejmostí je adekvátní mzda, na detailech se ale domluvíme na pohovoru. Budeme rádi, když nám povíš svoji představu, určitě s tím něco vymyslíme. ;)
 • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz. 
 • Práci pro velké klienty a možnost projevit svojí kreativitu.
 • Home office u nás není žádný problém, když všechno šlape, jak má. Pokud ale bude třeba, nemáš problém být v kanceláři. 
 • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Interní školení, kon­fer­ence a work­shopy máme více než rádi.
 • Full time, pokud to bude oboustranně klapat.

Kdo jsme

Za 8 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří přes 100 odborníků na online marketing a pro každou oblast máme specialistu, který se jí věnuje naplno.

Patříme mezi 16 klíčových agentur Googlu, jsme Sklik certifikovaná agentura a na zdi nám visí spousta dalších certifikátů. Pojď s námi pracovat pro klienty jako je Direct pojišťovna, Velux, Ytong, Sanitino, SportObchod, Pneuboss nebo třeba Bezrealitky.

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

 1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
 2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
 3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
 4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Myslíš, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svoje CV a další informace o sobě na e‑mailovou adresu eva.necasova@proficio.cz a možná to budeš právě ty, kdo rozšíří náš tým. Těšíme se!

P. S. Vešk­erá komu­nikace probíhá v souladu s naši­mi pravid­ly.