PROFICIO newsletter: Buďte s námi o krok napřed

Svět online marketingu se díky novým nápadům a technologiím mění rychlostí blesku a my se musíme měnit s ním. Proto pro vás všechny novinky pečlivě sledujeme. Co nejdůležitějšího se minulý měsíc událo?

Změny internetového giganta

YouTube má nezanedbatelné slovo v rámci e-commerce scény. Proto je každá změna na této platformě ostře sledována a ocitá se pod palbou reakcí. Zajímá vás, co se na YouTube v posledních týdnech děje, ale přestáváte se orientovat? Projděte si přehled aktualizací, které internetový gigant provedl.

Seznam spustil svou alternativu ke konkurenčnímu Google Search Console. Můžete tak zjistit, co o vašem webu ví Seznam.cz vyhledávání. Zatím je jen v beta verzi, ale už teď si můžete přečíst typy od SEO guru Pavla Ungra.

Jak propagovat příspěvek na Instagramu?

Projděte si jednoduchý návod, jak propagovat příspěvek v prostředí oblíbené sociální sítě. Je lepší propagace příspěvku přes Instagram nebo kampaň přes Business Manager?

Statistika není nuda

Infografika: Jak Češi nakupují na internetu?

Prohlédněte si grafy o zvyklostech zákazníků při nákupu. Jaké platformy používají nejvíce? Mají tendence se vracet do stejných e-shopů? Odpovědi ve svém průzkumu hledala dopravní společnost DPD.

Stíháte sledovat změny, které se v online marketingu dějí? Přejeme krásný květen. Tým PROFICIO

Michaela Kosičová

Připravuji pravidelný newsletter s novinkami z online marketingu a udržuji vás v obraze. Klientům pomáhám získat zákazníky na první přečtení, protože první dojem je jen jeden.

Související články