PROFICIO newsletter: Chytněte své zákazníky za srdce

S dubnovým newsletterem se posunete o krok blíž k tomu, aby se vaše značka zaryla do srdcí zákazníků. Soustřeďte se na jejich přání a inspirujte se těmi, kterým se povedlo vybudovat LOVEbrand.

Odlište se od konkurence

Co nového jsme se dozvěděli na BRANDstormingu

Tvořte značku pro lidi. Mluvte se svými zákazníky a přizpůsobujte značku jejich potřebám. Co všechno jsme si z pražského BRANDstormingu přivezli?

Odhalte tajemství 5 značek, ze kterých se stal LOVEbrand

Vítězem v boji o zákazníka se stane firma, která zaujme a přimíchá do nabídky něco“ navíc. Co to něco“ v podání značek, které se staly LOVEbrandem, znamená?

Komunikace se zákazníkem je základ

Jak nezabít sebe ani obsah? Kurz první pomoci poskytl CopyCamp

Podtitul akce hlásal, že nám pomůže najít první pomoc pro nemocný obsah. Které přednášky nás zaujaly a jaké copy triky si určitě zapamatujeme?

5 rad, jak komunikovat s matkami na síti 

Matky, i ty nastávající, jsou jednou z nejpočetnějších skupin na sociálních sítích. Využijte praktické tipy, čeho se při komunikaci s nimi držet.

Jak využít Instagram Stories jako firma

Instagram Stories poskytují skvělý prostor pro podporu značky. Umožňují firmám sdílet obsah daleko častěji, než na svém profilu. Jak na tuto novinku?


Jste spokojeni s tím, jak váš brand vnímají zákazníci? Přejeme krásný duben. Tým PROFICIO

Michaela Kosičová

Připravuji pravidelný newsletter s novinkami z online marketingu a udržuji vás v obraze. Klientům pomáhám získat zákazníky na první přečtení, protože první dojem je jen jeden.

Související články