PROFICIO newsletter: Sdílejte své zkušenosti s ostatními

Začíná léto a s ním i sezóna konferencí, workshopů a všech dalších marketingových událostí. My jsme se mnohých z nich zúčastnili, jak jste mohli vidět na Instagramu a facebookových stránkách. A na blogu se s vámi postupně dělíme o dojmy.

Poznatky z konferencí


By voko? By Design aneb Zápisky z bratislavské konference

Špičkoví designéři ze všech možných koutů světa se sešli v Bratislavě, aby se podělili o své zkušenosti. Ani my jsme si konferenci By Design nenechali ujít. Jak se nám líbila?Den programatiky: Dokonalé cílení a optimalizace v televizi, počítači i telefon

Z druhého ročníku konference o programatické reklamě jsme si přivezli spoustu novinek a informací z mediálního prostředí. Které přednášky nás zaujaly nejvíce?


Performance 2020: Pečujte o své zákazníky

Na největší konferenci v Česku zaměřené na PPC jsme také nemohli chybět. Mluvilo se především o vývoji výkonnostního marketingu a o budování vztahu se zákazníky. Souhrn těch nejzajímavějších přednášek jsme pro vás připravili v článku.


Jak na kampaně


Jak děláme videokampaně na YouTube?

Nedávno jsme vás informovali o změnách v rámci inzercí na YouTube. Není se ale čeho bát, stačí si umět poradit. Jak nastavit kampaně, aby lidé neviděli vaši značku vedle nevhodného obsahu?


5 doporučení, jak využít rozpočet na Facebooku

Vést úspěšnou kampaň nemusí být složitým úkolem. Inspirujte se 5 tipy, které ukáží, jak váš marketingový budget využít smysluplně.


Inspirace všude, kam se podíváte


40 facebookových skupin pro markeťáky

Socializujete se rádi nebo potřebujete být neustále v obraze? Projděte si 40 skupin, ve kterých se řeší marketing, reklama, sociální sítě, PPC. A nejen to.


Na které konference se letos těšíte nejvíc?

Přejeme sluncem prozářený červen.

Tým PROFICIO

Dejte vědět, jak se vám článek líbil.

Děkujeme. Nenechte si ujít další články.

Tady je evidentně co zlepšovat. Pomůžete nám s tím?

Michaela Kosičová

Michaela Kosičová

Připravuji pravidelný newsletter s novinkami z online marketingu a udržuji vás v obraze. Klientům pomáhám získat zákazníky na první přečtení, protože první dojem je jen jeden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.