PROFICIO newsletter: Zastavte se na chvíli

Vánoční sezóna vrcholí a s ní i shon, který ji doprovází. My vám přinášíme příležitost se na chvíli zastavit a přečíst si zajímavosti ze světa onlinu nad šálkem kávy. Inspirujte se myšlenkami z konferencí, vylaďte svůj web k dokonalosti a připravte se na novinky roku 2018.

Střípky z konferencí

Proč stojí za to ujet 2 351 kilometrů a účastnit se Web Summitu?

V listopadu se v Lisabonu uskutečnila největší technologická konference na světě Web Summit. Promluvilo na ní více než 1 200 odborníků ze všech koutů planety. Jaké novinky konference přinesla a co čeká online marketing v budoucnu?

Výběr z bobulí Marketing Festivalu

Marketing Festival dozrává jako víno a letošní pátý ročník jsme si vychutnávali v Praze. Po loňském Ostravském kahanu jsme se těšili, co ochutnáme tentokrát. Přečtěte si, s jakými myšlenkami se světové ikony marketingu podělily a co jsme si odnesli pro svou práci.

Web snadno a rychle. Nebo né?

4 důležité kroky při tvorbě webu

Vytváření webových stránek svépomocí už díky dostupným programům nemusí být složité. Na blogu Visibility se podělili o základní kroky, které není radno vynechat.

5 hříchů, kvůli kterým váš web shoří v pekle

100 hříchů při tvorbě webu” by vydalo na celou knížku. Vyvarujte se tedy alespoň těch zásadních, které zaručeně vyženou každého návštěvníka.

23 tipů pro získání pozornosti lidí na webu

Blog Visibility podruhé pro ty, kteří chtějí web vyladit k dokonalosti. Při vstupu návštěvníka máte 10 vteřin na získání jeho pozornosti. Jak ji upoutat?

Zajímavosti z onlinu

Google spustil Android Pay v Česku

V listopadu odstartovala v České republice služba Android Pay. Co umí a jaká je její budoucnost?

Otestujte své znalosti v SEO testu

A opět jedna perlička na závěr. Jste SEO profík, nebo ještě máte mezery? Zjistěte to v testu od eVisions, který pomůže odhalit vaše slabá místa. 

Krásné prožití vánočních svátků, do nového roku hodně konverzí, ty nejlepší pozice a návštěvnost stoupající až do nebe vám přeje Tým PROFICIO


Michaela Kosičová

Připravuji pravidelný newsletter s novinkami z online marketingu a udržuji vás v obraze. Klientům pomáhám získat zákazníky na první přečtení, protože první dojem je jen jeden.

Související články