SportObchod.cz

SportObchod.cz

Průkopník v internetovém prodeji sportovních potřeb, který dnes prodává v Česku, Slovenku, Německu a Rakousku. Patří mezi největší a nejúspěšnější prodejce a několikrát vyhrál soutěž ShopRoku.

www.sportobchod.cz

Proficiu jsme svěřili výkonnostní marketing našeho českého, slovenského a německého e-shopu. Spokojení jsme především s aktivním přístupem a snahou hledáním nových netradičních cest, jak zvýšit výkon kampaní a obchodní výsledky. Je fajn vidět, když se nad prací přemýšlí a zároveň baví..

Josef Mech majitel SportObchod.cz

Detaily spolupráce

Pro SportObchod.cz spravujeme všechny typy PPC kampaní v Německu, Rakousku a Slovensku. Velkou energii jsme vložili do vytvoření detailní struktury kampaní ve vyhledávání, tak abychom dosahovali nejvyššího hodnocení reklam.

Neustále aplikujeme nové možnosti a optimalizujeme výkonnost pokročilejších reklamních formátů, jako jsou produktové Google Nákupy, dynamický remarketing a dalších. Daří se nám zvyšovat počet objednávek a tržby. Odměnou nám je větší důvěra a možnost spolupracovat i v dalších oblastech online marketingu.

Období spolupráce
září 2014 – doposud