SEO konzultace –⁠ zjistěte, jak získat lepší výsledky

Chcete víc zákazníků z organického vyhledávání? Máte pocit, že váš web stagnuje? SEO konzultace je ideálním začátkem pro rozvoj a zlepšení jeho návštěvnosti. Možná netušíte, kde je chyba nebo se vám nedaří začít. V každém případě tak můžete přicházet o zákazníky a peníze. Rádi vám zdarma poradíme.


Pro začátek bude stačit 1 hodina

Během úvodní konzultace odhalíme chyby, které zhoršují výkon webu a poradíme, na co se zaměřit. Jediná hodina vám ušetří spoustu vrásek.

Zhodnotíme aktuální stav

Najdeme hlavní problémy

Pomůžeme určit priority

Co je výstupem bezplatné konzultace? Analyzujeme výchozí situaci, pobavíme se o vašich požadavcích a cílech. Na základě toho společně identifikujeme největší nedostatky. Stanovíme, čemu je potřeba se věnovat urgentně a co může počkat. Pokud si sami netroufáte na realizaci, v rámci našich služeb přiložíme ruce k dílu.

 

Pokračujeme ve spolupráci

Web má různé fáze životnosti. A v každé z nich je potřeba pracovat na něčem jiném. Rozjezd nových stránek potřebuje odlišný přístup než ty zaběhlé. První konzultaci rádi přetavíme v dlouhodobou spolupráci.

Postaráme se o kompletní SEO správu včetně strategického rozvoje. Pokud máte v plánu si vše řešit svépomocí, využijte občasné konzultace. Můžeme se osobně setkat, rozebrat do detailu vzniklý problém nebo další směřování. Případně pro vás připravíme praktické SEO školení na míru.

Káva, čaj nebo e‑mail? Pojďme probrat vaše SEO