SoMe – sociální sítě

Využíváte pro prezentaci firmy nebo produktu profily na sociálních sítích, ale výsledky nejsou podle vašich představ? Nebo jste se do toho naopak ještě nepustili a potřebujete efektivně začít? Ať už chcete budovat povědomí o značce nebo vám jde o výkon, rádi pro vás připravíme strategii na míru.


Široký zásah, interakce s uživateli i efektivní výkonnost

Největší výhodou SoMe (Social Media) platforem je schopnost kombinovat výkon i Brand Building. Na sociálních sítích dokážeme nejen pracovat na dobrém jménu vaší značky a pozitivním vztahu se zákazníky, ale i sbírat leady nebo cílit na ty, kteří chtějí nakoupit a držet cílové PNO. U ostatních kanálů si totiž často musíte zvolit mezi specifickým formátem, ale ne na sociálních sítích.

Jak SoMe platformy využíváme?

Nejprve si stanovíme cíle kampaně, které metriky budeme vyhodnocovat a jaké by měly být dopady na výkon vašeho byznysu. A to ať už chcete budovat značku, nebo spustit výkonnostní  kampaně. Způsob vyhodnocení a vaše primární business cíle jsou pro nás klíčové.

Cílení a výkon

Vaše kampaně doručíme relevantním uživatelům. Potřebujete zvýšit Awareness? Nebo je pro vás důležitý prodej a návratnost investic? Cílení, publika i strategii zvolíme dle vašich KPI.

Volba platformy

Každá sociální síť má své přednosti i nedostatky. Vybereme pro vás ideální mix Facebooku, Instagramu, Pinterestu, LinkedInu, TikToku, Twitteru… Možností je nemálo.

Kreativa

Víme, že až 80 % úspěchu na sociálních sítích tvoří kreativa. Náš tým pro vás připraví více variant reklamních formátů pro doručení těch nejlepších výsledků – nesázíme na jednu kartu.

Vyhodnocení

Kampaně na sociálních sítích mají dopad na celý byznys a musí do něj zapadat. Při vyhodnocování úspěchu sledujeme i asistované konverze, vliv na další kanály a vaše podnikání jako celek.

Proč se do sociálních sítí pustit právě s námi?

Patříme mezi jednu z mála partnerských agentur Facebooku v České republice. Máme zkušený tým specialistů, kteří spolupracují s analytiky, stratégy i dalšími týmy v PROFICIU. Neusínáme na vavřínech a i u našich dlouholetých klientů neustále přicházíme s novými nápady, jak dosáhnout ještě lepších výsledků. Přidáte se mezi naše rostoucí klienty i vy?

S čím vám pomůžeme

Audit reklamních účtů a profilů

Projdeme současné nastavení kampaní, implementaci Facebook Pixelu a Business Manager. Podíváme se na vaše profily a zhodnotíme jejich obsah.

Kampaně pro e‑commerce

Provozujete e‑shop a chcete poradit v oblasti výkonnostních kampaní na SoMe? Tak to jste na správném místě. Žádný typ kampaně nám není cizí.

Budování brandu

V PROFICIU vám pomůžeme i v oblasti budování vaší značky. Zejména na sociálních sítích totiž dokážeme dostat klíčové informace mezi ty správné lidi.

B2B klienti

Potřebujete získat relevantní kontakty pro vaše podnikání? Díky možnostem velmi specifického cílení na LinkedInu vám je pomůžeme sehnat.

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„PROFICIO nám dopřává výkonnostní all-inclusive”

Ondřej Bumbálek

Marketingový ředitel, Student Agency

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„Společně jsme vystavěli úspěšnou marketingovou strategii”

Luděk Suchomel

Marketingový ředitel, Ytong

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„I díky super spolupráci teď hrajeme první ligu”

Josef Mech a Adam Jurák

Jednatel a Marketingový ředitel, Sportobchod.cz

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„Detailní strategie nám otevírá cestu na zahraniční trhy”

Rudolf Jániš

Majitel a zakladatel společnosti, Sanitino

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„Společně posouváme své limity”

Michal Hubík

CEO, Aktin.cz

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„S PROFICIEM rosteme. Už více než 6 let v dvouciferných hodnotách”

Dominik Řihák

Jednatel, Top-obaly.cz

Pracujeme na projektech, které lidi baví

„Díky PROFICIU odbavujeme rekordní množství cestujících”

Radek Zábranský

Ředitel obchodu a strategického marketingu, Letiště Bratislava

A to není všechno

Více se o nás dozvíte na sociálních sítích